Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú de nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik, észrevételeim szerint én is neki...

Bejelölt a netten,fel vett msnre, meg mikor találkozunk mindég odajön hozzám beszélgetni, aranyosan mosolyaog rám :) meg nevettet és ő is nevet az én vicceimen..

nem értem miért nem lépet még.

Vagy lehet h nem is tetszem neki? Szerintetek mit tegyek?

19L


2010. júl. 13. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
oldd meg h amikor talalkoztok, csak kttesben legyetek...
2010. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Félénk, próbálj meg több jelet adni neki :)


15/f

2010. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem is ez volt,de aztán megismert jobban,elhívott randizni és együtt vagyunk :)
2010. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz sokáig várni lépj te, én olyan srác vagyok aki veszi a jelzéseket de még sem lépek és nem azért mert nem tetszik a lány, hanem mert félek attól hogy lekötöm magam egy barátnővel bár ez nem ide tartozik, de a lényeg hogy lépj te
2010. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerinted ha nem tetszenél neki akkor jelölgetne iwiw-en felvenne msn-re és odamenne hozzád? hidd el hogy nem. egyszerűen félénk a gyerek, vagy azért mert már sokat csalódott, vagy azért mert nagyon jó csaj vagy.

ha lépsz valamit abból nem lehet gond. tutira tetszel neki.

a fiúk nem szoktak csak úgy poénból flörtölgetni, tudomásom szerint.

22f

2010. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

01:17!

Ezt nem teljesen értem, megmagyaráznád kérlek? Miért félsz a kötöttségtől? És ha a lány lép, akkor már nem félsz attól?

2010. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány lép akkor azt én túlságosan nyomulásnak veszem és ha nem akarokom hogy legyen vmi akkor egyszerűen csak hanyagolom az egészet és nem adok olyan jelzéseket felé amik ara utallnak hogy barátságnál több lehet köztünk.
2010. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Kedvesek vagytok :D
2010. júl. 14. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 07:10


A 01:17-es vagyok én én írtam is reggel (ma 09:44) is csak sietve így nem tudtam rendesen válaszolni. Azért félek a kötötségektől mert úgy érzem. hogy vkitől függővé válok vki iránt meg kell nyílnom és olyan dolgokat megosztani vele, amiket amúgy nem osztok meg senkivel. Nem vagyok olyan hű de zárkozott típus, csak magamról nem szeretek beszélni:D

2010. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!