Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj van? Mi lehet? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van? Mi lehet? :S

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok és nyálkás véres valami folyik belőlem... mi lehet a baj? mitöl lehet?:S 2hete mult el a menzeszem..szóval az biztos nem lehet...
2010. júl. 13. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

:O jézus ilyenről még nem is hallottam:O sztem azonnal doki

L/15

2010. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen?:S hát gondolkoztam énis rajta meg haveromék is mondták... csak félek:S
2010. júl. 13. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:

doki.nincs mitől félned,hülyeség,hogy fájdalmas,egyes nők mindent túlreagálnak...Azonnal meg kell mutatnod,ha nem akarod,hogy nagyobb baj legyen belőle!

21/L

2010. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tűnés a legközelebbi orvoshoz de azonnal. ez nem tréfa, lehet hogy valami komoly. :o
2010. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jolvan... hát még várok 1-2napot... hátha csak valami nemtudom... félek:S
2010. júl. 13. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mi bajod van, de rémélem még csak a rendszertelen mensid miatt jön meg mégegyszer. velem is volt, hogy egy hónapban kétszer jött meg. ráadásul az első vége után 2 héttel. teljesen kikészültem és beijedtem, hogy mi van. másnap láttam, hogy több a vér. ezért leesett, hogy megint menstruálok... nagyábból így zajlott. kicsit ijesztő volt. de remélem neked is csak ennyi lesz, és nincs komoly bajod :)

L/18

2010. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az van hogy nekem nem volt olyan hogy nem állt be.. pár nap eltérés volt/van a menzeszemnél...az első vérzés óta (4évvel ezelőtt) mindenhónapba megjött,de csak 1x... de amugy mostmár nem véres... tenap meg tegnap előtt volt az..hálistennek már csak kicsit nyálkás.. de semmi más.. lehet csak valami gyulladás volt vagy nemtudom,de szeritnem elfog mulni :) és köszi a válaszokat mindekinek,aranyosak vagytok :)
2010. júl. 14. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!