Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nők facebookon. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők facebookon. Miért kapcsolják ki azt, hogy idegenek bejelölhessék őket?

Figyelt kérdés

Vagyis csak ismerősök ismerősei. De gondolom ha lehetne, még azt is kikapcsolnák.

Ennyire sokan zaklatják őket?

(gondoltam bejelölöm az ingatlanos nőt, de nem tudom)

Pedig előttem egy női ügyfelének mondta, hogy messengeren átküld majd képeket neki.



2019. szept. 5. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokan bejelölnék, ha szép.
2019. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Messengeren lehet fb nélkül is, csak mondom.

Amúgy, még mindig nem társkereső.

2019. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hátulról látszom a profilképemen, nincs rólam nyilvános fotó és még így is rengetegen jelölgettek, szóval kikapcsoltam a funkciót. Nem akarom, hogy idegenek jelölgessenek és jól látod, ha ki lehetne teljesen kapcsolni, kikapcsolnám. Ha megismerek egy új embert és fel akarom vele közösségi oldalon a kapcsolatot, akkor bejelölöm én.
2019. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még az 50 éves anyámat is folyamatosan jelölgetik be random férfiak, úgyhogy feltételezem nem kellett neki a sok értesítés abszolút idegenektől.
2019. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak rendszeresen tesz ki a profiljára ingatlanokat, ez érdekelt volna.
2019. szept. 5. 14:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szép nők kapcsolják ki azt a funkciót.

Engem is majdnem naponta bejelőlnek olyanok akikkel még közös ismerősöm sincs.A kamu profilosokról aztán jobb is nem beszélni.

2019. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról már nem is beszélve, hogy ha mondjuk egy embert visszajelölsz mert tegyük fel tényleg ismered utána feldobálja a profilod az összes haverjának és 2 hétig folyamatosan jelölgetnek meg írkálnak.
2019. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Amúgy kb vagy 3 mail címe van a nőnek, szóval ha szatír üzenetekkel bombázhatnám, megtehetném, sőt, megvan a telefonszáma is, sőt, azt is tudom, hogy hol lakik.

De igen, valószínű nem jutott eszembe, hogy messengeren is írhatnék neki. Nem, nem vagyok egy facebook függő,de valószínű ez határozza meg pár kis fsznál, mennyire sikeresek a nőknél.....istenem.

2019. szept. 5. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj veled, kérdező (többek között), hogy ha egy icipici problémával szembekerülsz, akkor már tanácstalan vagy, vagy nagyon dühös, vagy mindkettő.

Ezen próbálnék én változtatni a helyedben.

Ja, és ha van barátnőd, akkor becsüld meg nagyon, mert nagy szerencséd van vele!

2019. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerinted mennyire vagyok szép, de az én Facebook-om is így van beállítva.

Jelölgettek már be olyan férfiak, akikre nem voltam kíváncsi (hadd ne vegyem bóknak az 50 éves, fogatlan kisebbségi közeledését), ezzel a módszerrel viszont a probléma negvan szüntetve.

Ha valakivel ismerősök szeretnék lenni egy új közegből, akkor megbeszéljük, hogy én jelölöm be őt.


23/L

2019. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!