Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a barátnőm szülinapja, és bár már sokat gondolkodtam mi legyen, mégsem tudom eldönteni.

Sokan írják más kérdések alatt, hogy legyek kreatív, meg valamit készítsek neki, de az ilyen tanácsokkal nem sokat érek.

Ugyanakkor nem tudok semmi olyasmit venni neki, ami nem tömeg cikk.

Kicsivel több mint 3 hónapja vagyunk együtt, sajnos a pénztárcám sem feneketlen, így arany dolgokat megint csak nem engedhetek meg.

Soha nem voltam jó ajándék vásárlásban, ettől mindig is féltem, hogy ha lesz barátnőm akkor akárhogy ismerem, nincs semmi ötletem, hogy mit vehessek.

Mindenképp valami tartósat vegyek (ruha például) vagy virág, szépítkezési dolgok nem túl előnyösek?

Hobbija különösebben nincs, mindene megvan (nem szegények). Nem igazán tudom mitévő legyek, szinte hetek óta ezen gondolkodom, és már holnap itt van, de még semmire nem jutottam...



2019. szept. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél neki egy ajándékkártyát rossamnnban, dm-ben, azért minden nő él-hal. 5000 Ft ból már tud mit kezdeni. Ehhez az utalványhoz adnak borítékot is, szóval nem néz ki úgy hogy "nesze itt egy kupon".

Mellé meg vegyél kísérőnek egy finom desszertet vagy bort.

2019. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz közös programot? Ha nincs rá túl sok keret egy hétvégére akkor is el lehet menni valami olcsóbb helyre. Vagy csak simán elvinni egy elegánsabb randira, vacsira, 1 napos kirándulásra vagy bármi. Ezek sokkal többet érnek mint a huszadik arany nyaklánc vagy szivecskés biszbasz. Ha említett már valami kedvenc helyét vagy programot amit szeret akkor vidd el oda. Odáig lesz, hogy figyelsz rá és emlékeztél arra, hogy említette.
2019. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kozmetikumokat kaptam a barátomtól, meg sok más ismerősömtől is, de ennek ellenére örültem neki, mivel szeretettel választotta ki hogy milyen márka legyen, milyen fajta, stb. 3 hónap után meg fogja érteni, hogy még nem ismered annyira, hogy megvedd neki azt, amiről álmodik de senkinek nem mondja el, meg azt is megérti, hogy anyagilag nem állsz úgy, hogy mondjuk jegygyűrűt vegyél előrehozott egzotikus nászúttal egybekötve.
2019. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki könyvet, regényt, vagy valamit abban a témában, ami érdekli.
2019. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!