Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság olyan sok megalomániás kiscsaj van, akik mégcsak nem is szépek, egyéniségük sincs, mindannyian tucatkölykök, és mégis, a néha jófejnek tűnő srácok ki se bújnak a s*ggükből?

Figyelt kérdés
Mielőtt megköveznének, hogy irigy vagyok, elárulom, hogy nem vágyok a személyiségvesztéses, divatmajmolós életre, ahol minden tele van kitűzőkkel meg karkötőkkel a könyékig, és elégedett vagyok azzal, hogy van stílusom, humorom, és még beszélni/írni is tudok (gondolok itt a nyávogós hangnemre és a mindenféle érthetetlen MSN írásokra).
2008. nov. 15. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de azért nézzük meg, hogy milyenek azok a pasik...Szerintem azt a srácot minősíti, aki az ilyen tucatnőket akarja. Az ilyen pasikkal nem is kell foglalkozni. Szerencsére vannak normális férfiak, akik humoros, egyéni lányokat keresik.

Petranova

2008. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy azok a lányok csak kifelé mutatják ezt az oldalukat és ha megismered teljesen mások lesznek. Én pasi vagyok, ismerek ilyen lányokat, senki nem érti miért barátkozom velük, mert ők csak a felszínt látják
2008. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a felszínt látják"


Ha a felszín egy borzalom,akkor milyen lehet a "belszín" ?:D

2008. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, és sajnos elég közeli "ismerős" is van közöttük, ugyhogy szerintem is igaza lehet az előttem válaszolónak is, mert rengeteg ilynen lány van, aki nagyon erősnek "fa**a" csajnak akar tűnni, de közben pedig érzékeny, és tiszta normális.:)
2008. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy én vettem észre, ezek annyira mocskosul felszínes emberek, hogy az félelmetes, a velük lógó (általában) kis feminin vasalt hajú nyálas kisfiúkról meg mindenki engedelmével nem ejtek szót. Lehet, hogy nekik most marha jó (haha naja), csakhogy ezek az idők villámgyorsan elmúlnak ám, és nem fogják tudni kezelni azt, hogy már nincsenek a központban.

Amúgy a kérdező által említett példa: szerencsére nem igaz, hogy minden pasi a seggükben lóg, nekem kifejezetten a gyomrom kifordul ezektől a fajta nőktől(?), pontosan be lehet lőni azt a réteget, akik körülöttük legyeskednek...

2008. nov. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én egyelőre felfogni se bírom, hogy egy: hogy lehet velük barátkozni, kettő: hogy lehet lesüllyedni a szintjükre? Pedig én próbáltam esélyt is adni nekik, de hiába vagyok hozzájuk kedves, ők lsz@rnak engem. Szerintem mindenki, aki az ilyenekkel jóban van, az is csak egy hasonló fajrendbeli liba, vagy eszetlen, menőző kisfiú.
2008. nov. 16. 12:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!