Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről? Normális válaszokat

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre szólok,hogy a kérdésem jelentéktelennek,és gyerekesnek tűnik,szóval,aki szórakozik,a h*lye válaszokkal kérem az el se olvassa. Normális válaszokat szeretnék,amit előre is köszönök! 

Szóval arról lenne szó,hogy az iskolánkban voltunk,egy szokásos nap,amikor nagy nevetés közben,64 fogas mosollyal rámosolyogtam 1 fiúra,aki gyakran néhány odapillantással szemügyre vett,amit én is viszonoztam  . Ahogy teltek a napok,egyre többször néztünk össze,de mai napig nem jöttem rá,hogy vajon miért „viszonozta” a nézésemet. Talán azért,mert én is gyakran szemügyre vettem,vagy mert tetszettem neki? Ez a nézős dolog több hónapon át tartott,semmi nem történt,nem beszéltünk, max. néhány mondatot,de ennyi. Láttam,hogy volt 1 másik lány is,akit mindig nézett,a suli egyik legszebb csaja,aki ráadásul az osztálytársam és egyik barátnőm. A lány nagyon barátkozós típus, így valahogy Ők is összeismerkedtek,de állítólag kérdezgetett rólam,bár ezzel szerintem csak hitegettek. De nem csak ezt az egy lányt figyelte, hanem még 1 másikat is,aki az évfolyamtársam. Tudni kell a srácról,hogy még nem volt barátnője,sőt még nem is „udvarolt” senkinek,ráadásul egy évvel fiatalabb,mint én. Mivel kíváncsiságom nem bírta tovább, így lesz,ami lesz alapon,utolsó suli napon megkérdeztem tőle,hogy mi volt olyan érdekes rajtam,hogy mindig nézett,mivel szvsz az egész dolgot elszúrtam. Mire a válasz az volt, hogy „én nem emlékszek,hogy néztelek volna..” Még annyit tudok a srácról,hogy délutánonként tudom,hogy hova szokott járni focizni,de oda csak olyanok mehetnek be,akik valamilyen kapcsolatban állnak azzal az iskolával,ergo én semmiképp nem mehetnék be.

A kérdése(i)m az lenne:

Miért nézett?

Lenne esély rá,hogy összeismerkedjek vele?

Ha igen,akkor hogyan?


Előre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat 


2010. júl. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

„én nem emlékszek,hogy néztelek volna..” ez annyira pasis:D

kb. mint a férjem mikor mondom neki hozol a boltból 8 zsemlét? a válasz..ja átmegyek ..mennyit hozzak?:D(sírni tudnék)

összeismerkedés sztem csak rajtad áll az nem elkötelezettség ha mégse szimpi vagy te nem vagy az akkor max megszakítjátok a kapcsolatot

próbálj meg msn- címet vagy telszámot szerezni először csak kötetlen beszélgetések(sms-ek) menjenek..aztán lehet építgetni ahogy alakul a dolog (sztem jobb így kezdeni mint személyesen állni egymással szemben mint a birkák mert nem tudtok miről beszélni:D)

2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen idősek vagytok? Fiatalon a fiúknak van egy olyan tulajdonsága, hogy szeretnek bámulni valamit/valakit. ha az a vki viszonozza, akkor boldogok, de nem biztos, hogy szerelmesek. Ezért fontos a kor.


Ismerkedés: vedd fel facebookon, vagy msn-en, szerezd meg a számát, és hívd fel. Hívd el valahova, de ne kettesben legyetek, hanem barátokkal, mert nekünk srácoknak kifejezően idegesítő, ha egy lány hív randizni.

2010. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból nézett

van rá esély hogy megismerd

szerveztek közös programot msn vagy msn ismered meg

2010. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég fiatal vagyok,de pontos kort nem szeretnék mondani,mert pár ismerősöm biztos felismerne :)

Msn,net kizárva,nem nagyon netezik...

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 14. 19:12
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez nem gyerekes, de van rá esély h megismerd... beszélgess vele... találj ki valami ürügyet h közelebb kerüjj hozzá... aztán szervezzetek programokat meg ijesmiket... :D Sok sikert ;)
2010. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megpróbálok kreatív lenni,és valami ürügyet kitalálni,hogy beszélgessünk/ismerkedjünk.
2010. júl. 15. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!