Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai női egó booster (az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai női egó booster (az egész online tér az ő egójuk tuningolásáról szól) korszakban van egyáltalán olyan nő aki saját magát csúnyának látja?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki szépnek látná magát nem lenne szükség tuningra..
2019. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ma egy 120 kilós nő felrak egy képet az Internetre és kifejezetten jó pasik is fognak neki udvarolni.


Teljes téboly van.


Simán elképzelhető hogy ő is azt gondolja hogy tök jó kis csaj vagyok én, hisz mennyi udvarlóm van!

2019. szept. 13. 11:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Francokat.

Egyáltalán nem kapósak a 120 kg-os nők.

Nem tudom te hol látsz ilyet, de szerintem nagyon sötét vagy.

2019. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az internet inkább az emberek (nők és férfiak egyaránt) egojának rombolására jó. Nézd meg, belőled is mekkora szerencsétlenség lett.
2019. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbjük szorong h vajon megfelel-e az aktuális média elvárásoknak
2019. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek egy jegyet kerni abba az univerzumba, ahol a "120 kilos nok is kaposak"


70 kilosan (ami nalam 7-9 kg tulsulyt jelent, szoval nyilvan nagyobb darab vagyok, de messze nem szetfolyos) kapom az ivet, hogy ronda, kover, debella vagyok...szoooval :)



Amugy, Balazs, delutanos vagy a mekiben v kirugtak, h raersz gyakorizni?

2019. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hatos pamacska : nincs most munkám.
2019. szept. 13. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:mit fáj neked, hogy a 120kg-os nő szépnek érzi magát?

Attól még, hogy neked mi a véleményed, lehet szép is simán, vagy mások is tarthatják annak.

Ez neked a téboly?

Tán savanyú a szőlő, mert még így sem jut nő neked?

2019. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tévúton jársz. A legtöbb ember tele van bizonytalansággal. Nagyon sokszor szép nők is önbizalomhiányosak.


Engem a többség nagyon szép nőnek tart, mégis csak most, 28 évesen jutottam oda, hogy tényleg szépnek érzem már magam, de még most is vannak rosszabb napjaim, amikor nem.

Az nekem soha nem ért semmit, hogy millió kanos lúzer csorgatja rám a nyálát. Még mindig bántásnak élem meg, ha a párom szépnek tart néha 1-1 implant fenekű instacsajt, azt érzem, hogy nem leszek neki elég.


Volt arra is példa, hogy erre az oldalra került ki a képem, rengetegen dicsértek, de voltak nagyon megalázó és/vagy troll kommentek, és azok sokkal jobban érdekeltek sajnos, mint a dicséretek.

2019. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Pamacska... Te durván hülye vagy, Kérdező :D nem csoda, hogy a 120 kilós nőknek előbb akad pasi, mint neked nő.
2019. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!