Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a többéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a többéves kapcsolatos exeknek nagyobb előnyük van? Hogyan vehetném fel így a versenyt?

Figyelt kérdés
Velem mindig az történik, hogy vagy csak szexet akarnak, vagy pedig jól elbeszélgetünk, de végül visszamegy az exéhez, akivel több évig együtt voltak.
2019. szept. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Párom előző párjával ha jól emlékszem 3 és fél évig voltak együtt. Párom velem maradt és már 6 és fél éve együtt vagyunk.

Kifogás, amit csak írsz. Talán nem kéne mindenkivel összejönni, és olyannak kéne lenned, aki mellett érdemes megmaradni hosszú ideig. De ezek szerint nem vagy elég érdekes.

2019. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jöttem össze mindenkivel, mert ha összejönnék, lehet most is lehetne valakim. Ezek nem kifigások amiket írtam.
2019. szept. 13. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohh, ennek oka egyszerű. Több éves kapcsolat=több élmény, erősebb érzelmi kötelék. Ezen nehéz túllépni. A gerinctelenebb fajták ilyenkor elkezdenek hülyíteni másokat, hogy könnyebben feledjék a szakítást. Aztán van, aki inkább visszamegy az exhez.Tehát valahogy mindig kifogod azokat, akik nem tették még túl magukat a régebbi kapcsolatukon. :/ Ezzel nem kell versenyezned, nem is érdemes. Ha csak ilyesmit akár megsejtessz, akkor gyorsan lépj le. Csak veled csesznek ki érzelmileg.
2019. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már hogy visszament az exéhez, de attól még hébe-hóba nekem is írogatott. Majd végül megint otthagyta az exét és megint bepróbálkozott.
2019. szept. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!