Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségek szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségek szeretnék kérni. Orosházán nem tudtok olyan helyet, szállást, szobát amit 1-2-3 órára is ki lehet bérelni? Úgymond "búvóhelyet"?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kifizetsz egy szállodai szobát egész egész napra, vagy csináld otthon...
2019. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb, kisebb szálláshelyen ez lelehet dumálni.

Elég ha csak azt mondom, 2-3 órát szeretnénk csak pihenni és megyünk is tovább. Nincs bejelentve, csak elkérik az igazolványt, telszámot, mert ha nem oké ahogy marad a szoba, megtaláljanak.

2019. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha találsz is ilyet, valószínűleg ki kell fizetni az egész éjszakát, senkit se fog érdekelni hogy neked csak pár óra kellene. Miután oda mentek az adataitokat felírják az ifa miatt, kiperkálod a lóvét és onnan senkit se fog érdekelni hogy te ott maradtál e éjszakára vagy elmentél három óra múlva...
2019. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyáltalán nem vagyok jártas a dologban, de ez így nagy segítség. Köszönöm
2019. szept. 14. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Google 2. találat

[link]

2019. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ennyire kis városkában azért annyira nem egyértelmű hogy teljes titokban lehet tartani a dolgot, főleg ha hosszűtávra tervezi a diszkrét randizgatást a párocska.
2019. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítsèget. Igen hosszútàvra tervezünk, pont ezèrt gondoltam egy megbízható, diszkrèt helyre ami nincs annyira szem előtt. Köszönöm a vàlaszokat.
2019. szept. 14. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 11:40

Már vagy húsz helyen voltam így. Soha nem kértek adatot. Egy elérhetőséget, ha a szobát nem rendben hagyjuk el, mondjuk eltűnik, törik valami. Mondhatni, mindenhol félárat kértek. Ahol többször voltam, még annyit sem. Volt hely, ahol elégvolt odatelózni, mikor akarok. A tulaj megmondta melyik szoba és a szokásos összeg. Sem érkezéskor, sem távozáskor nem találkoztunk senkivel, a tulajjal sem.

2019. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. szept. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!