Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy minden ember kap visszautasítást?

Figyelt kérdés

Ezt nem nagyon tudom elhinni...

Szerintem alapból nem kellene előfordulnia a visszautasításnak, kivéve persze, ha az illetőnek valami olyan külső/belső tulajdonsága van, ami miatt érthető, ha valakinek nem jön be.



2019. szept. 15. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni hogy minden ember találkozott már valamilyen formában visszautasítással.
2019. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az az ember kap visszautasítást, aki érdeklődik a másik iránt. Az biztos nem, aki csak ül a szobájában naphosszat és még neten sem közeledik senki felé.


Egyébként érthető, hogy az ember nem jön össze bárkivel, megvan mindenkinek, hogy milyen emberrel lenne együtt szívesen, kit talál vonzónak. Ritka, hogy mindkét fél vonzónak találja a másikat és minden tulajdonságával együtt szereti. Ez az alapja egy normális kapcsolatnak.

2019. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem minden ember kap visszautasítást, de szerintem gyakori, hogy egyszer az életben előfordul, bármennyire is ragyogó, meg lehengerlő a személy.


Ez az alapból nem kellene előfordulnia a visszautasításnak, szépen hangzik, de csak úgy lehetne kivitelezni, ha mindenki jól tudna olvasni a "jelekből", így csak annál a személynél kezdeményeznének az emberek, akiknél tudják, hogy van esélyük.


Csak, hogy a valóságban ez teljesen más. Van aki "miért ne?" alapon is bepróbálkozik, van aki meg hiába olvas jól a jelekből, mégse jön össze stb. Sajnos nem ilyen egyszerű.

2019. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de a kezelése számít a dolgoknak. Azaz belesüppedünk az önsajnálatba, vagy tanulunk belőle, és továbbállunk.
2019. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok, akik nem kapnak visszautasítást, MÁR nem kapnak. Ők is kaptak, csak tanultak belőle. Egyszerűen már nem jutnak el odáig, hogy visszautasítsák őket, mert egyrészt tudnak olvasni a jelekből és csak azoknál kezdeményeznek, akiknél lehet esélyük, másrészt meg elég ügyesen kommunikálnak ahhoz, hogy elsőre ne jöjjön le a másiknál, hogy ők tulajdonképpen ismerkedni akarnak, így nem is az az első reakció, hogy elküldik őket.
2019. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki kap visszautasítást, csak az nem, aki nem próbálkozik.



"Szerintem alapból nem kellene előfordulnia a visszautasításnak"


Nyuszika, a boltban az árúnak nincs saját akarata, az embereknek van.

De a te verziód jobb. Én most kezdeményezek nálad, és nem utasíthatsz vissza.


Juli néni 120 kg/66 év

2019. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyuszika, én nem az ilyen extrém esetekre értettem, szóval nem ugyanarról beszélünk.
2019. szept. 16. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!