Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat de csak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat de csak ha a szülők elutaztak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki akkor jön hozzám szexelni, ha nincsenek itthon a szülők. Hogyan vegyem rá, hogy olyankor is eljöjjön amikor itthon vannak? Ez csak szexkapcsolat. De ha 3 hónapig nem utaznak el a szülők, akkor a csaj sem jön. Mit tegyek? Vegyek egy hétvégi kis házat? Mert ez így rossz, ha lenne saját lakásom akkor gyakran jönne. Nekem a szexkapcsolat megfelel, de akkor legyen rendszeresen.


30F



2019. szept. 20. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelne ilyen kondícíókkal a csaj. Hány éves?
2019. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő
2019. szept. 20. 17:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ki alkalmira lakást, 10-12ből megvan.

30 évesen mondjuk már lehetnél ennyire önálló :D

2019. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ő is 30 éves. Hát nekem ez így nem felel meg. Én nem akarok 3 hónapokat, fél éveket várni, hogy elutazzanak itthonról. Már fél évvel korábban is eljött volna a csaj, ha egyedül lettem volna itthon.
2019. szept. 20. 17:57
 5/17 A kérdező kommentje:
A csajnak is mondtam, hogy kivenni szobát, lakást, de ő azt sem akarja. Nekem bőven jó lenne a saját szobám ha eljönne. De a nők ilyenek. Nem akarnak senki mással találkozni ha nem komoly a kapcsolat, hanem csak szexelni akarnak.
2019. szept. 20. 18:00
 6/17 anonim válasza:
80%
A morva életbe, mekkora lúzer vagy te! Jézusom...
2019. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
30 évesen szülőknel lakni, es csodálkozni, hogy nem jön a csaj mikor ott tartják a gyertyát... Basszus, csoda, hogy szóba áll veled... Netán aranyból van a farkad vagy mi?
2019. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz te?
2019. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"30 évesen szülőknel lakni, es csodálkozni, hogy nem jön a csaj mikor ott tartják a gyertyát... Basszus, csoda, hogy szóba áll veled..."


Tudtam, hogy ilyen nagyokos balf^sz be fog szólni. Képzeld a csaj is szülőkkel lakik. Pedig ő is 30 éves. Úgyhogy kussolj! Nehogy már mindig a pasinak legyen lakása stb... a nőnek meg semmi !

2019. szept. 20. 18:27
 10/17 A kérdező kommentje:

"Miért nem mész te?"

Mert a csaj nem visz haza senkit aki nem komoly. Általában minden csajnál ez így szokott lenni.

2019. szept. 20. 18:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!