Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy valakihez fizikailag nagyon vonzódtatok, de egyszerűen nem tudtatok vele beszélgetni? Mit csináltatok, passzoltátok?
2019. szept. 23. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

hááát ja. Mit tudnál mást csinálni?


Gondolom azért nem tudsz vele beszélni mert buta...

2019. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen. Nem foglalkoztam az illetővel, lószrt se érek azzal, ha valaki vonzó, ha nem tudok vele beszélgetni.. A szexkapcsolatok nem az én világom, egy fizikai vonzalmon pedig rém egyszerű túltennem magam.
2019. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem buta egyik fél sem, egyszerűen nincs közös téma. Ilyenkor csak szexre sem kellene az illető?
2019. szept. 23. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán álltam szóba ilyenekkel, pont ezért. Ha valaki nagyon vonzott, azzal a közös hangot is megtaláltam.
2019. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól még meg lehetne próbálni a szexkapcsolatot. Pár órát együtt lennétek azt' csókolom. Mindenki megy a maga dolgára. Sokat szex közben nem kell dumálni. 😁

Mit lehet tudni rólatok? Hátha lenne itt egy két jó tanács is.

2019. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindketten zárkózottabbak vagyunk, nem fecsegünk feleslegesen. Viszont azt tudom, hogy aki akart, az el tudott velem beszélgetni, ugyanis tudok sokat is beszélni, de vele valahogy nem megy.
2019. szept. 23. 19:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott, hogy talán csak zavarban van és megkukul, mikor találkozunk?
2019. szept. 23. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi vagy a nő?
2019. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden nővel, akivel eddig találkoztam 🤣

22F

2019. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is butaság ha nincs közös téma. Szóval szerintem nem sok esély
2019. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!