Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a munkatársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a munkatársam?

Figyelt kérdés
Tetszik a munkatársam de neki már évek óta van párja,amit én tiszteletben is tartok és nem próbálok véletlenül sem ráhajtani vagy jeleket adni neki. Próbáltam elkerülni de lehetetlen, mert egy helyen vagyunk. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni, nem csak szakmai dolgokról. Szeretem a társaságát, sokszor alig várom hogy menjünk dolgozni és végre találkozzunk. Szerintetek, hogy verjem ki a fejemből? Megpróbálni elhódítani nem szeretném a párjátol mert boldognak látszik avval akivel most van. Munkahelyet sem szívesen váltanék mert szeretem a jelenlegi munkámat.

2019. szept. 30. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen, tetszik a munkatársad. Örülök, hogy segíthettem.
2019. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mással, biztos nem ő az egyetlen, akikhez vonzódni tudsz.
2019. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy ismerkedj mással, de ez bukó, mivel szinte mindenkinek van valakije, aki nem ronda, így akárki tetszik majd meg tuti, hogy van valakije :)
2019. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le hogy a munkatársad hogy viszonyul hozzád, és te férfi vagy vagy nő? Szerinted sejti, hogy odavagy érte, kollégák mit mondanak?
2021. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!