Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet? Egyeseknek miért jár ki a boldogság?

Figyelt kérdés
Őszintén irigy vagyok azokra, akiknek van párjuk, akire baj esetén számíthatnak, viszont szeret. Míg nekem nincs senkim egyedül akire számíthatnék, nincs soha senki szeretne. Minden nő álma egy szép esküvő, és egy gyerek, de erről én mindig csak álmodhatok. Más huszonéveseknek ez mind összejön, az ismerőseim nagy része is komoly kapcsolatban él évek óta, vagy házasok.
2019. okt. 3. 15:51
1 2 3
 1/26 Zsoltmester ***** válasza:
69%
Nem biztos hogy mások boldogok, csak mindenki szereti azt mutatni kifelé.
2019. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Habár sokszor én is úgy érzem, hogy az élet igazságtalan, de szerintem ez nem igaz.


Attól, hogy valakinek van bárja, nem biztos, hogy számíthat rá, nem biztos, hogy szeretik egymást és főleg nem biztos, hogy boldogak.

2019. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Legyél te a boldog szingli, akinek nem kell alkalmazkodnia senkihez, szabad, és csupa buli az élete!
2019. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
A boldogság egy tudatállapot, ami döntés kérdése. Nem körülmények függvénye.
2019. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél te is a boldogságodért.
2019. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mit vársz, ha ennyire lusta vagy önismerettel fgolalkozni. Az élet soha nem volt és soha nem is lesz igazságos, ha sikert akarsz valamiben elérni, akkor azért meg kell dolgoznod. Ja, hogy ez derogál, mert könnyebb napi 3 önsajnáltató kérdést kiírni? Akkor megérdemled, szenvedj csak.
2019. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még sosem volt boldog párkapcsolatom, mégsem irigykedem másokra, mert attól, hogy nekik jó, nekem nem lesz rosszabb. Felőlem mindenki legyen boldog, én csak a saját boldogságom keresésével foglalkozom.
2019. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#6

Főleg, hogy nem is létezik olyan, hogy igazságos, nem igazságos. Ami nekem igazságtalannak tűnik, az lehet, hogy más számára igazságos. Ezek csak az elme nézőpontjai. Jobb mielőbb megszabadulni tőlük.

2019. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs párod, ezért mindenkinek a jó édes sarkonálló anyukája? Kösz.
2019. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudnád,hogy hány boldogtalan párkapcsolat van,és hányan szeretnének szinglik lenni!

Nem minden csak fehér vagy fekete.

2019. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!