Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel, milyen aprósággal/aj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel, milyen aprósággal/ajándékkal szoktátok meglepni a kedveseteket/párotokat? (távkapcsolatban élőket kérdeznék elsősoron)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan lepik meg a szerelmüket :)

Eddig a páromat 2 alkalommal leptem meg, először a születésnapjára készítettem neki egy egyedi pólót (és kapott 2 alvósat is), egy olajos masszázst és egy gyűrűt (nem eljegyzésit).

A következő alkalommal, mikor megyek hozzá, meglepem egy új pólóval és kinyomtattam + összefűztem neki házilag egy manga első 8 kötetét.

Mit gondoltok, kreatív ajándékok ezek?



2019. okt. 3. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Első kapcsolat? Párodnak is?

Alkalomra adott ajándéknak más a jelentése, mint csak úgy meglepni a másikat valamivel. Pusztán, mert jólesik örömet okozni a másik számra. Figyelmesnek lenni, kedveskedni.

Születésnapra, karácsonyra lehet komolyabb ajándékot is venni (persze nem toronyórát aranylánccal). A viszonytól függően kell mindig átgondolni, nehogy túltolja az ember. Nem megvásárolni szeretnéd, csak meglepni!

Több éves kapcsolat esetén, olyan mintha családtagnak adnál, akkor már egészen más a helyzet.

A hétköznapi meglepik, legyenek apró gesztus értékűek, ötletesek, vagy nagyon személyre szólók.

Jó tanács: ne ismételt önmagad! Pólót már adtál, nem kell másik! Azt mutatná, nincs fantáziád. :-(

Házilag készített meglepetés jópofa, ha ne giccses, nem elcsépelt. Összefűzni házilag egy képregény, manga füzeteket, nem biztos, hogy jó ötlet. Én speciel mérges lennék, ha számomra fontos képregényt e-kép tönkretennék. (elvesztené az értékét, még akkor is, ha csak egy átlagos képregény) Saját kinyomtatású estén viszont jópofa ötlet, ha megfelelő technikával van összefűzve. (nem madzaggal, tűzőkapoccsal) Gondolom, kedveli a mangákat, ez ötletes, egyéni ajándék, értékben sincs túl tolva. Klassz! :-)


A meglepik mennyisége, gyakorisága se legyen túl sok! havonta egy-egy, több nem szükséges. (Persze, nem kell rendszert vinni a dologba! Pl.: minden hónap 10-én adni egy meglepit)

Még annyit, a meglepetés nem mindig kézen fogható! Lehet egy vacsora, egy mozi, egy színház, egyéb romantikus program is. /swinger klub, gruppen party ötleteket tartogasd jóval későbbre ;-) /

2019. okt. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!