Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés

Nem úgy ahogy a legtöbb papucs hím, én speciális eset vagyok.

Imádok flörtölni és elég jó is vagyok benne. Szeretek lányokkal lenni, de csak amíg nem kezd el kicsit is komolyabb lenni a helyzet. Volt egy pár kezdetleges kapcsolatom de mindegyiknek ugyanaz lett a vége: berezeltem és véget vetettem neki. A legnagyobb probléma, hogy még szűz vagyok. Ennek nem kéne így lennie, jópár alkalmam lett volna elveszíteni de valamiért mindig elcseszem.

Nem tudom mitől is félek igazán. Most pl egy férjes nőnek lehetnék a szeretője de csókon és ölelkezésen kívül nem merek/akarok tovább menni. Pedig kívánom és ő is engem.

Valaki hasonló helyzetben?



2019. okt. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Harapnak
2019. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intimitástól való félelemnek hívják.
2019. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert félelmetesek. Gondolj bele, képesek vérezni úgy 5 napig, hogy nem patkolnak el.
2019. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Tudok flörtölni, laza kapcsolatokban is benne vagyok, ds amikor komolyda fordulna a dolog, lelépek.


Nálam ez azért van, mert nem érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra.

2019. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj, ezt mintha szóról szóra én írtam volna, csak én lány vagyok. Már én is kezdtem azt hinni, hogy valami rendellenességem van, féltem a szerelemtől, az intimitástól, leépítettem a kialakulófélben lévő kapcsolatokat. Most, hogy megismertem valaki különlegeset, rájöttem, hogy nem feltétlenül velem volt a gond. Egyszerűen egészen eddig nem találkoztam olyannal, aki minden téren úgy megmozgatott volna, mint most ő. Ezek teljesen ismeretlen érzések nekem. Szerintem ha megtalálod a számodra igazit, nem lesz már ezzel gondod. Minden addigi csak szárnypróbálgatás. Csak ne törj össze túl sok szívet :D
2019. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy speciális eset más is van így. Nem a nőktől félsz, hanem a kudarctól, attól, hogy "felsülsz" (egyébként nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy). Engedd el magad, nincs veszíteni valód, ha nem próbálod akkor ugyanúgy kudarc, mintha visszautasítanának - de legalább helyén volt a tököd és megpróbáltad. A próbálkozás fog a sikerhez vezetni nem a menekülés.
2019. okt. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!