Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinek azt mondtam, hogy nem hiszem, hogy találnék még egy olyan embert, mint ő, és hogy ő a legkülönlegesebb ember akit ismerek, de szerinte csak azért félek elveszíteni, mert fiatal/tapasztalatlan vagyok, de hogy talán idővel rájövök, hogy ő sem annyira különleges.

De én nagyon kevés emberhez kötődöm, és még senki nem váltott ki belőlem ilyen hatást. Még régebben, amikor először beszéltünk, akkor is rendkívül érdekesnek tartottam, pedig akkor még nem is volt szimpatikus. De szerinte ha már több kapcsolatom lett volna, akkor nem értékelném őt ennyire. De szerintem ez hülyeség, mert az első kapcsolatomat egyáltalán nem tartottam értékesnek, peddig akkor még semmi tapasztalatom nem volt.



2019. okt. 11. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki ezért mondja
2019. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen. Ő keresett először, utána sokáig nem beszéltem vele akkor is keresett mindig, és össze akar velem költözni (jelenleg messze élünk egymástól). És azt mondta, hogy azt akarja, hogy mindig vele legyek. Van, hogy napi 10 órát beszél velem, szerintem ha nem kellenék neki lenne jobb dolga is xD
2019. okt. 11. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor brutálisan önbizalom hiányos
2019. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is önbizalomhiányos.
2019. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebbol az xd-bol azert latszik, hogy reszben igaza van a tappasztalatlansagot illetoen. Egyebkent szerintem is onbizalomhianyos. Ha esetleg osszekoltoznetek egyszer, azzal mindenkepp vigyazz, hogy ne akarjon kisajatitani. Ha nagyon feltekeny tipus es szeretnél maganeletet is elni, akkor azert elotte gondold majd at, hogy biztos egyutt akarsz-e elni vele.
2019. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

"Van, hogy napi 10 órát beszél velem,"


Ez nem normális dolog. FOgadjunk, hogy valami vén phasz.

2019. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy igaza van. Ebből normális kapcsolat nem nagyon lesz.
2019. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!