Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az exem miatt önbizalomhiányom van?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. Majd egy fél év után összejött egy másik nővel aki 6 évvel idősebb tőlem és tőle is. Mi 27 évesek vagyunk. Fáj hogy kihasznált, és semmit nem jelentettem neki. Az új nője biztos jobb lesz, mint én, hiszen ő egy diplomás nő, míg én csak egy buta vagyok, akinek érettségije és szakmája van. Az exemnek is érettségije és szakmája van, mégis megtudott fogni egy tanult, okos nőt is. Ráadásul pont abban a hónapban is jött vele össze, mikor velem is. A barátnője mellett még azt a zenét is megosztotta, amit mi együtt hallgattunk.
2019. okt. 13. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az exed miatt.. nem lehet arról, hogy te ilyesmiken agyalsz, meg hasonlítgatod magad az új nōjével.. meg nem kötelezō veled legyen, szakíthat ha jónak látja, nem ezen kéne múljon az önbizalmad.. végülis ha semmit sem jelentettél neki, akkor jobb is, hogy szakítottatok.. minek ragaszkodsz egy rossz kapcsolathoz? Egyáltalán miért jöttél össze vele, ha mellette kisebbségi komplexusod van? Nem az exed tehet arról, hogy nem tudod te se megválasztani, hogy ki legyen a párod.
2019. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Márpedig ez az exem miatt van. Mert előtte legfeljebb kis önbizalomhiányom volt, és nem gondolkodtam ilyeneken, pedig előtte is volt már pasim. Nagyon csúnyán bánt velem, és csúnyán is szakított.
2019. okt. 13. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőj fel. Az élet itt nem áll meg.

Neked a legnagyobb bajod az, hogy ő szakított veled.

Persze fordítva már nem lenne gond....

2019. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csúnyàn bánt veled, akkor miért maradtál vele? Pláne miért síránkozol amiatt, hogy szakított veled, inkább örülnél, hogy megszabadultál tōle.. ehelyett azon vagy fennakadva, hogy ki az új barátnōje
2019. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon csúnyán bánt velem, és csúnyán is szakított."


Ebből is láthatod milyen emberrel voltál.Idővel túl leszel rajta.

2019. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!