Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 22-23 éves. Még mikor én 9-10-es voltam egy bulin (kicsit azért részeg voltam sajnos, nem ismertem a hataraim) csókolóztunk, nekem az volt az első. Egyébként már tudtunk egymásról, hisz az anyukája tanított is engem korábban iskolában. Még béna voltam akkor ugy érzem. Par évvel később most többször is próbálkozott bulikban táncolni velem, megcsókolni és mikor részeg volt nem erőszakosan, de megpróbálni lefektetni. Sokszorbfelemlitette azt a régi bulit, hogy csináljuk megint azt. Csakhogy van barátnője. Nekem ő úgy nem tetszik főleg ezek után, de nem ő az egyetlen ilyen srác és érdekelne, hogyha van barátnőjük miért kockáztatnak mindent. 18L

2019. okt. 13. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Azért nyugtass meg,te nem vagy könnyen kapható,értelmes, kulturált lány vagy,aki szolidan bulizik. Csak mert pont az ellenkezőjét mutatod.
2019. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Liz* ***** válasza:
100%
Szerintem csak megfektetni akar.. elég gáz, hogy így próbálkozik. Azért kockáztat, mert nem érdekli a barátnője, ilyen embernek nem való párkapcsolat. Jól tetted, hogy nem dőltél be neki.
2019. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Egyáltalán nem vagyok könnyenkapható, pár éve még naivabb voltam, de akkor sem engedtem bárkinek bármit. #2 hát lehet igazad van, nem érdemel meg egy nőt sem valószínűleg. Köszönöm mindkettőtök válaszát.:)
2019. okt. 13. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:

#1 És mi van akkor, ha könnyen kapható? Egy nőnek is vannak igényei. Azzal fekszik le akivel akar. Az gondolom bezzeg nem zavar téged, ha a suttyó cigánylányt 13 évesen már kurogatják. Na hát azzal foglalkozz inkább.

Ez a lány már nagykorú, azt tesz amit akar.


25/N

2019. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25/N vagyok: Kérdező, úgy élj, ahogy jónak érzed. Nyugodtan feküdj le azzal, akivel szeretnél. A férfiakat sem érdekli, hogy hány nőtől számítanak hímringyónak. Gondolom Egyeske az a tipikus kettősmércés köcsög, akinek szabad mindent, csak a másiknak nem. HÁT DE!
2019. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj tisztazzuk azért nem feküdtem le vele, meg nem is szeretnék így semmiképp sem, de egyébként teljesen igazatok van, sokan mérnek kettős mércével..
2019. okt. 13. 16:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy naiv voltál? Azt hitted,hogy részeg gyerek létedre egy buliban oda lép hozzád a szőke herceg? ..
2019. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Heteske, akkor és azt írok, amit akarom. Te pedig egy nagy nulla, egy senki vagy ahhoz, hogy nekem parancsolgass.
2019. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 nem hittem azt hidd el, csak akkor meg azt hittem, hogy a legtobb ferfi ferfi es nem egy hutlen, hatarozatlan nulla, es konnyebben belementem egy csokba
2019. okt. 13. 18:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja,sok köcsög pasi van,de szerintem te sem olyan vagy,aki sokat kéreti magát...
2019. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!