Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghalna a párod képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghalna a párod képes lennél egy idő után új kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Van rengeteg nő és férfi akinek ha meghal a párja egy idő után új kapcsolata lesz.

Mert a férfiak nem bírják ki p..na nélkül a nők pedig nem bírják ki f..sz nélkül ezért bele kezdenek egy új kapcsolatba pedig ez nagyon csúnya dolog.

Szerintem halott gyalázás szerintem tiszteletben kellene tartani a elhunyt szerelmét a illetőnek és nem kellene belevágni egy új kapcsolatba csak azért hogy a nemi vágyait meg a boldogságot új megpróbálja át élni.



Ha pl egy férfi meghal és a barátnője új kapcsolatba lép akkor szegény férfi biztos foroghat a sírjában hogy a barátnőjét dugják milyen rossz lehet neki ő meg a koporsóban rohad.



2019. okt. 13. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hàt te nagyon hülye vagy. Szerintem a halott nem vàrnà él hogy a pàrja aki még él örökre egyedül maradjon. Föleg ha olyan tipusú aki nem birja a magànyt sokàig. Nyilvàn egészséges embereknél eltelik azért valamennyi idö, nem azonnal kezd új kapcsolatot. Elöször kigyàszolja magàt és feldolgozza mert muszàj.
2019. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Barátokat is lehet találni el menni közösségbe akkor sem leszel magányos.


Azt hiszed hogy akit nem b..sznak széjjel hanem erkölcsös az magányos?

2019. okt. 13. 16:09
 3/21 anonim válasza:
97%
Na ezen jót nevettem.Ha a koporsóban rohadok már nem fog érdekelni a barátnőm kivel mit csinál
2019. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
A kérdezô egy önzô nô.
2019. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Van aki még azt is élvezi ha előtte dugják a párját, hát akkor a halála után szerinted gáz lenne? :D
2019. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Az állatok világában vannak monogámon, pl. a pingvinek. Én kapcsolatban is szexelek másokkal és a pasim is azt csinál, amit akar. Ez csak szex, testiség.
2019. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyos fogalmakat megkellene tanulni és értelmezni.

Halott gyalázás, például.

2019. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Én nem lennék rá képes. Szex nélkül is simán el lehet lenni. 19L
2019. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg kapcsolatban vagy, az a jó, ha nem tudod elképzelni magad mással. Viszont az utolsó mondatodon felnevettem.
2019. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván jelenleg, hogy él a párom, ezt nem tudom elképzelni magamról. Viszont ha még relatíve fiatalon történik meg a tragédia (mondjuk még a harmincas éveim eleje-közepe tájékán), akkor az nem elvárható tőlem sem, hogy a hátralévő még kb 60 évem macskák társaságában töltsem. Nyilván lenne egy ilyen időszakom, persze. De ez nem is feltétlenül a pina/fsz iránti vágyakozás első sorban, egy párkapcsolatnak bár ez fontos része, nem kizárólagos eleme. Kapcsolat nélkül is lehet ugyanúgy dugni, az nem gyalázná meg a halott emlékét? Aki életben maradt, annak idővel tovább kell lépnie, az az egészséges, mert bár tragikus, hogy meghalt a párja, attól még az élet megy tovább. Főleg, ha még nem is volt közös családjuk, annyira fiatalon történt a dolog. Csak azért ne születhessenek soha gyerekeim, mert a férjem idejekorán meghalt? Ő sem szeretné ezt. Ahogy egyébként én sem várnám el tőle, hogy fordított esetben ne lépjen tovább. Nyilván fáj a gondolat, de az élők érdekeit kell ilyen szempontból figyelembe venni, a halottaknak már mindegy. Az emlékét lehet akkor is tisztelni és szeretni, ha te továbblépsz az életeddel.
2019. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!