Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó túrás társkereső oldalak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó túrás társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Már a turatars.com oldallal próbálkoztam, de az fizetős és nem feltétlenül éri meg. Valaki tud hasonló túrás oldalt, ahol lehet társat találni hozzá? Általában 10-20 km-es erdős/hegyvidékes kirándulásokat szoktam bejárni. De jó lenne egy túratárs barátnőt is hozzá, aki hasonló érdeklődésű.


23/F



2019. okt. 13. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kufircolni akarsz elsősorban vagy túrázni? Ha az első, akkor menj sima társkeresőre. Ha a második akkor csatlakozz egy természetjáró egyesülethez.


Ja... ingyen? Hát arra várhatsz.

2019. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell feltétlenül rosszra gondolni. Én csak azt írtam le hogy a túratárs oldal fizetős és hogy nincs e egy alternatív ingyenes oldal, vagy valami társkereső szerűség ahol ingyenes szintén bizonyos fokig az oldal és nem kell azért fizetni, hogy üzenetet küldjek meg ilyenek. És igen túrára gondoltam, nem másra.
2019. okt. 13. 17:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem nincs ingyenes társkereső ugyanis - talán meg fogsz lepődni - de egy ilyen szolgáltatás fenntartása pénzbe kerül amit valakinek meg kell fizetni. Mégis miért ölné bele valaki a munkáját és a pénzét, hogy ha nem lát belőle semmit? Fura, hogy ez 23 évesen nem esett le.


Úgyhogy szokj hozzá a gondolathoz. Használj sima társkeresőt és írd bele a bemutatkozásodba, hogy szeretsz túrázni. Szerintem ez a max amit megtehetsz.

2019. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak a túratársat ismerem, ami mondhatni "kifejezetten erre van". Viszont ha szeretsz utazgatni is esetleg és nem csak a környéken kirándulni és van pénzed, akkor javaslom, hogy menj el olyan szervezett utakra, ami kifejezetten aktív, első sorban fiataloknak tervezett (rolitura, bekatutaj, eupolisz stb.). Ők nem első sorban városnézegetős utakat szerveznek, hanem túrázást, kajakozást, vízitúrát raftingot, via ferratat, sítáborokat. A békatutaj csinál kifejezetten párkereső túrákat is, ahol figyelnek a fiú-lány arányra és az életkorra is (pl. ha nem jelentkezik a korosztályodból senki, csak mondjuk sokkal idősebbek, akkor megmondják és lemondhatod nyugodtan). Párkereső túrájukon egyébként nem voltam, de "sima" kiránduláson igen, és nekem nagyon bejött. Ha párt esetleg nem is találsz, akkor is tök jó csapat szokott összejönni, mindig jó a hangulat, tehát szerintem akkor is csak nyer az ember, ha nem akad össze senki olyannal, akivel többet is el tud képzelni.


Esetleg facebookon kellene még szétnézned, biztos vannak túrázós csoportok, ahol lehetne ismerkedni, útitársat találni.

2019. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most kíváncsiságból rákerestem facebookon, még kifejezetten olyan csoport is van, hogy "túra-társ-kereső" és nem is az az egyetlen hasonló.
2019. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké majd rákeresek, köszönöm a hasznos infót! :)
2019. okt. 13. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:

facebook csoportokat nézegess!


Túra-társ-kereső


Túratársak


ezek jók szerintem

2019. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ha jól emlékszem arra az oldalra regisztrálni kb pár ezer asszem olyan 3000 az éves díj ,de lehet kevesebb.

Ha neked ennyit nem ér meg , akkor nagyon sajnállak...

2019. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A turatars mindössze 990 Ft/év.
2020. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A turatars.com-on két évig voltam tag. A tapasztalatom szerint az egy "elhagyott oldal", a legtöbben csak regisztráltak és soha többé nem léptek be, vagy még egy-két hónapig beléptek, aztán soha többé. (Akinek nincs előfizetése semmit nem láthat a másik reg.lapjából, tehát a legutolsó belépés dátumát sem.) Itt a gyakorikérdések oldalon is kerestek már korodbeli hölgyek túratársat, esetleg keress rá ezekre a kérdésekre. Azután én is úgy látom, hogy a különböző sportegyesületek természetjáró szakosztályai lehetnek a megoldás. Ha esetleg találok olyat, ahol biztos a korodbeliek jelenléte, még jelentkezni fogok. Nem írtad meg, hogy melyik megyében élsz...
2021. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!