Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél vele még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél vele még mindig?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel egy ideje együtt vagyok. Elég régóta tudom róla, hogy nem monogám, és már kb. 3 éve beszélget egy nővel, de csak neten keresztül. És a nő már nagyon régóta akar vele találkozni, de a férfi nem egyez bele, mert a nő túlsúlyos. Viszont a nő néha segít neki anyagi dolgokban, mert a férfi munkanélküli és a szüleivel él.

Én csak egy éve ismerem, és csak most fogok vele találkozni mert eddig nem volt pénzem elutazni hozzá, de velem már nagyon régóta akar találkozni. Tudom, hogy ez elég bizarr szituáció, de nem értem, hogy minek tartja fennt a kapcsolatot valaki olyannal, akihez nem is vonzódik, hacsak nem a pénz miatt, de nem hiszem, hogy nagy összegekről van szó.



2019. okt. 13. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"minek tartja fennt a kapcsolatot valaki olyannal, akihez nem is vonzódik, hacsak nem a pénz miatt, de nem hiszem, hogy nagy összegekről van szó."


ez magadtol is megkerdezheto, minek tartod fenn a kapcsolatot egy munkakerulo felrebaszo emberrel

2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert annyira szeretem és nem akarok mással lenni.
2019. okt. 13. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

“Egy ideje egyutt vagytok”, de csak most fogsz vele találkozni? Szememben az ilyen pasas nem férfi...

Valasz a kerdesedre, hogy azert beszel meg vele mindig, mert kap penzt. Plusz, ha nem monogam, es te ezt tudod, es zavar, minek vagy vele? Vagyis hat nem is vagy vele, mert meg sose talalkoztatok...

2019. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak nem értem, mert én ellenkező esetben nem beszélgetnék valakivel akivel nem akarok a közeljövőben találkozni. És azért sem zavar, mert tudom, hogy nincs jobb dolga, és engem egyébként is később ismert meg, mint a másik lányt.
2019. okt. 13. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 évig gyűjtögettél hogy valakivel találkozhass először, aki ilyen, akkor téged sem az eszedért szeret!
2019. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb. fél év után akartam csak vele találkozni. Egyébként nyilván a kérdésből a negatív tulajdonságai jönnek le, de nekem rengeteg dologban segített és mellettem volt, és még soha nem szerettem ennyire senkit, pedig nem ő az egyetlen, akit érdekeltem.
2019. okt. 13. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz szaladsz a lelki pofonért és még te is fizeted. A te életed, de komolytalan az egész pali.
2019. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég😁😁😁megfogtad az isten lábát, el ne ereszd. Azért egyre figyelj, légyszi ne szaporodjatok...
2019. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mégis hol lakik, kérdem én, hogy ilyen sokat kellett gyűjtögetni ahhoz, hogy meglátogasd??
2019. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amerikai
2019. okt. 13. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!