Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lehetett belém?

Figyelt kérdés
Egyik fiú baráto.mal 8 éve ismerjük egymást, szinte mindent tud rólam, mindig mindenhova jön utánam. Picit összeszólalkoztunk, ő kötött belém, aztán elküldtem, azóta sajna nem beszélünk és eléggé kerül is. A bocsánatkérést megtagadja azt mondta majd ha én köszönök előre akkor talán ő is.Tiszta lekezelő velem a hátam mögött is. Ha valaha én így állnék valakihez azt a barátságot én lezártnak tekinteném, semmilyen téren nem foglalkoznék a másikkal. Erre ő ugyanúgy kérdezgeti a baráti körünket minden velem kapcsolatos dologról, nem beszélünk de mégis minden információt tud rólam. Ahol találkozunk, ott egyfolytában bámul, ugyanúgy érdeklik a dolgaim, mint régen. Akkor ő most nem utál engem vagy igen? Úgy is érdeklődhrtünk ilyen szinten valaki iránt hogy utáljuk?
2019. okt. 13. 20:02
 1/3 anonim válasza:
47%
Biztos hog belédszeretett
2019. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem akar velem beszélni?
2019. okt. 13. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

De ja vu érzésem van a kérdéssel kapcsolatban... avagy lehet ugyanez másokkal is pont ugyanígy megtörténik.

Teljesen mindegy egykor mi volt, az számít most mi van. Ha kezdeményezni akar majd megteszi, te meg ne egyetlen ember után epekedj - ha nem jön a "szekér" akkor nem jön, szállj fel egy olyanra amelyik hajlandó elvinni.

2019. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!