Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás ilyeneket mondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás ilyeneket mondani egy férfinek?

Figyelt kérdés

Hogy annyira tökéletes, és egyfolytában akarom, hogy nem tudom elhinni, hogy létezik stb., és naponta el kell mondanom, hogy mennyire szeretem.

Engem fordított esetben nagyon zavarna, ha egy férfi így viselkedne, mondjuk ő nem mondta, hogy zavarja meg a kapcsolatunk olyan, hogy én nagyon durván szub vagyok (és ő mindig azt akarta, hogy istenítsem), de nem tudom, túlzásba viszem-e. Régebben volt egy másik kapcsolatom, ott nem volt érkezésem ilyeneket mondani, ezért azt hittem, hogy nem is lesz ilyen.


2019. okt. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Túlzás hát. El is fogja hinni, hogy ő valami istenség és úgy is áll hozzád majd...


Sose isteníts senkit, sose lesz jó vége. Alonso-t is istenítette anno Briatore el is hitte magáról - nem is nyert több VB-t.


https://www.youtube.com/watch?v=-DSVDcw6iW8

2019. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Mivel szubmisszív vagy, nincs ezzel semmi baj.
2019. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rád unhat így, nem leszel neki kihívás mert tálcán adod magad. Az elején ez még talán jópofa dolog később irritáló ahogy a tested már nem fogja azt a hatást kiváltani belőle ami most még izgalmas mert újdonság.
2019. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha csak normális az ember, nem "szub", akkor is titkolja a rajongását, a lelkesedését? Ez azért kiábrándító.
2019. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nem, de ez a "nem tudom elhinni, hogy létezik" ez masszív talpnyalás, istenítés, eltúlzott és nevetséges infantilis fangörl rajongás ami már túlvan a határon.

2019. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!