Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Szerintetek jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek jóképű az alábbi képen látható férfi?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 18. 13:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
jokepu csak szornyu ez a nyalas bajgunar stilus es haj.
2019. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Látszik, hogy hivatásos modell IS (tudja, hogyan kell pózolni, meg arckifejezést vágni a fotóhoz). Ráadásul az aranymetszés szabályainak teljesen megfelel az egész arcberendezése, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

Ettől függetlenül viszont nekem nem ezek a típusú férfiak jönnek be. Úgy fogalmaznám meg, hogy nagyon-nagyon kellemes ránézni, de az én teljesen személyes preferenciáim szerint hiányzik belőle valami, amitől SZÁMOMRA nem szexi. Csak vonzó KÜLSEJŰ. Óriási különbség. Viszont valószínűleg kellemes egyéniségű, kedves ember lehet.

2019. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Modellnak jó, de nekem nem jön be. Nem tudnék vonzódni hozzá, valamiért olyan nyálas, nem férfias beütése van.
2019. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen, gyönyörű szép szeme és mosolya van.
2019. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem, szóval az a probléma, hogy túl jóképű. :D
2019. okt. 18. 13:19
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon is jóképű.
2019. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: ez marhaság. Jason Momoa is túl jóképű, mégis iszonyat dögös. Ez a pasi meg nem az.
2019. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem Momoa eléggé ellenszenves. Bár mondjuk én férfi vagyok. :)
2019. okt. 18. 13:36
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Jó, most már értem, miért tetted fel a kérdést. Mert nem vagy képes kihúzni a fejedet a s*ggedből.
2019. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!