Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak arra kellettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra kellettem neki?

Figyelt kérdés

Valamivel több mint egy éve megismertem egy srácot, akivel nagyon jó barátság alakult ki, mindig ott volt mellettem, ha kellett, Ő volt az akire mindig mindenben számíthattam.

Fél év után bevallotta, hogy nagyon tetszek neki. Én is elmondtam hogy ő is nekem. Az el következő hetekben sokszor lefeküdtünk, együtt voltunk, egyszerűen imádtam, de valamitől mégis nagyon féltem, de nem tudtam megfogalmazni magamnak. Végül azt mondtam, hogy maradjunk barátok. Ő azt mondta bármi lesz mellettem lesz. Úgy tűnt, hogy viszonylag jól viseli, az elején tényleg úgy voltunk mintha mi sem történt volna, de néhány héttel később már nem keresett annyit,nem mond nekem szépeket, ott hagyott amikor szükségem lett volna rá, pedig azt mondta mellettem lesz. Nagyot csalódtam benne.


Tényleg annyira kellettem neki, hogy mrgd*gjon?

Amikor megkérdeztem tőle,felállt, elköszönt és ott hagyott.


Én: 20/n

Ő: 23/f


2019. okt. 19. 19:09
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:

XDDD, cicavirág, hát ez beszarás.

Tehát már odaadtad a puncit, ő meg azt gondolta, nyert ügye van.

Erre visszakozol, mert meggondoltad magad.

Szerinted baráttá visszaminősítve nem járt volna emberünk agya a kufircon?


Akármilyen fura, barátokkal nem dugunk.

2019. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál? Tulajdonképpen te nem hagytad, hogy több legyen belőle és léptél vissza, tehát ő volt az, aki csak szexre kellett neked. Ha ezekután a fordítottját kérdezed tőle persze, hogy ott fog hagyni az asztalnál. Örülj, hogy elköszönt egyáltalán.
2019. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan nem értem. Te visszakoztál és levontad a következtetést, hogy csak arra kellettél neki?:D Gratulálok, erre már nem is tudok mit mondani, vagyis de, azt hogy téged sem az eszedért fognak ellopni...
2019. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? Te mondtad,hogy csak annyit akarsz,hogy legyetek barátok.Gondolom talált magának valaki mást.
2019. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt vártam, hogy ha megigérte akkor mellettem lesz barátként is és nem átnéz rajtam.
2019. okt. 19. 19:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi lett volna ha akkor beszélsz vele a problémádról amikor még együtt voltatok? Az helyett, hogy te egymagad eldöntötted, maradjatok barátok.

Gondolom -ha ő komolyat gondolt- komolyan gondolta amit mondott.

Közben biztos sokat vívodott.

Azután beletapostál még egyet.

Ezek után mit vártál tőle. Kultúrált volt.

Legközelebbi srácnál probáld megosztani a gondolataidat a másikkal.

Az ex barátnőm volt úgy hogy a pasija kitartott mellette, de a lány "mindent megtett", hogy a pasi egyszer csak azt mondja "elég volt!".

N

2019. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tök jó, amikor valaki a saját önzősége miatt nem látja az állítólagos "barátja" érzéseit, és még neki áll feljebb.


A szitu az, hogy

-a srác fél év után bevallotta, hogy tetszel neki. Tehát nem barátkozni akart veled, hanem többet szeretett volna.

- Valami nem klappolt, és ezért te behúztad a féket, és mondtad neki, hogy ennyi, maradjatok barátok. Eddig ok.


De ha valóban tetszettél neki és nem barátkozni akart a srác, akkor nem fog visszamenni neked lelkiszemetesbe. Ez nem taplóság, illetve ha az, akkor az meg pláne, amit te elvársz tőle.


Nőként írom, sosem értettem az ilyen nőket. Csak a nőknél fordul el ilyen, hogy elvárják kvázi, hogy "maradjanak meg barátok", miközben ez nettó fh.szság. EZ minden, csak nembarátság, csak a nők ezt el is hiszik. A pasik -ha mást is mondanak, ők legalább tisztában vannak általában vele, hogy ez sosem olyan barátság. A nők nagy része már kevésbé, és még meg is sértődnek, mikor kikosarazzák a srácot, és nem marad ott meg nekik pszichológusnak.(Bocs, de egy barátnőm is ezt csinálta egy srác "haverral", miközben ő is tudta, hogy a srác full bele van zúgva. Innentől ez nem barátságról szól, ezt el kell fogadni.) A pasi meg világ bdarma lenne, ha ilyen után még mindig ott maradt volna.

N

2019. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát te teljesen hülye vagy. Te dobtad. Milyen alapon vonod kérdőre? TE használtad ki, és most rosszul esik, hogy már nem hagyja magát.


Nem mond szépeket... Hát még jó.

2019. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat még mindig nem kúrunk le.
2019. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Hercegnő, a látszat csal, a világ nem körülötted forog, és a te puncid sem ér meg fél év teperést.

Az a szerencsétlen beléd szeretett, de majd tanul a hibájából.

2019. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!