Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan milyen nokkel ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan milyen nokkel ismerkednek az ide kerdest kiiro ferfiak, ha ennyire csak negativ dolgokat tapasztalnak? Vagy csak sirankoznak, de sajat hibajukbol nem talalnak senkit maguk melle?

Figyelt kérdés

Naponta nem is tudom hany kerdes van arrol,hogy az ilyen meg olyan kulseju pasinak sosem lesz csinos baratnoje, vagy az olyan pasinak semmi eselye akinek nincs lakasa/ netto 500 ezres fizetese. 10bol 7kerdes csak az ilyen jellegu sirankozasrol szol.

Hol ismerkednek ezek a ferfiak, de tenyleg? :D

Vagy kozelitsuk meg mashonnan a dolgot: csak a tokeletes kulseju cicababakra hajtanak,akik tenyleg elvarjak ezeket a dolgokat,viszont cserebe tenyleg a top kategoriat nyujtjak.

Az en kornyezetemben nincsenek penzehes nok, atlag kapcsolatok vannak, atlagos celokkal, amiket egyutt szeretnenek elerni a parok.

Sot, ha magambol indulok ki, en se vartam el soha a lakast es a tobb szazezres fizetest a pasitol. Nyilvan a kulso es a vonzalom az meg olyan,hogy vagy van, vagy nincs. Ellene nem lehet tenni semmit, beleeroszakolni magad pedig nem lehet egy kapcsolatba.

Bar nyilvan en se vagyok egy xy(fogalmam sincs most ki az a hiresseg,akiert kb az osszes pasi odavan, szoval nevet se tudok irni :D)de nem is vagyok ronda es kover sem.


2019. okt. 20. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ. Voltaképpen mindenféle nőkkel még magadfajtákkal is, csakhát -amit sokan nem fogtok fel- nem kell nagyon gáznak lenni ahhoz hogy valaki százas nagyságrendben kapja zsinórban a lekoptatásokat. Elég ha nincs vonzalom.... márpedig az gyakran nincs ha aznap a neten tévében újságban láttál dögösebb pasast. Ez a “ne értsd félre nem akarok veled járni de hogyhogy nincs senkit ne viccelj” effektus
2019. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!