Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 20 évvel idősebb férfiba. Elmondtam neki. Milyen ez egy 48 éves férfinak? Jól esik? Imponál? Vagy teher?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Éretlen kislánynak gondol. Te pedig apakomplexusos vagy.
2019. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

nekem imponálna, de nehéz a szerelmet elképzelni. Laza kapcsolatban benne lennék


42/F

2019. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Azért egy 28 éves nőt én nem neveznék éretlen kislánynak. De hát ez az oldal színvonala.

Jó lenne minél többet tudni erről a férfiről. Nekem bejönne ha bejönnél. De én még nem vagyok ennyi éves.

2019. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó igen itt már betegnek van elkönyvelve akinek 10 évvel fiatalabb partnere van. Ha férfi akkor 'kislányokra' izguló pedo, ha nö akkor 'apa komplexusos' beteg 😂..

Irigység

2019. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Biztos,hogy imponál.
2019. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
4 es nem irigység hanem ahogy irtad ez nem normális
2019. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ki az, akinek ne imponálna, ha tetszik valakinek? Amúgy bármennyire is soknak tűnik az a 20 év, minél idősebbek a felek, annál működőképesebb lehet a dolog. 28 évesen simán lehetsz egy érett, komoly nő, 48 évesen pedig azért még nagyon nem valami remegő aggastyánra kell gondolni. ha nem akar tőled semmit, akkor persze lehet számára teher.
2019. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem, férfiként nem imponálna.


Miért nem?


Azért, mert egy 28 éves nő beteg, ha ezt a neten kell megkérdeznie, és nem használnék ki egy ilyen fogyatékos embert.

2019. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne mondd el neki, mondom miért.


4 évvel ezelőtt én is nagyon beleestem egy 40+-os férfiba. Elhagyta miattam a feleségét és a gyerekeit, minden szuper volt. 4-5 hónapig.


Utána kijöttek az életmódbeli különbségek. Én fiatal,hajadon nő voltam,tele energiával,lelkesedéssel,állandóan pörögtem, ő lassan nagypapa volt. A baráti társasagom zömében 30 alatti fiatalokból állt,aki röhögtek rajtunk, illetve nem találta a helyét köztünk, nem volt benne semmi szórakoztatóban, és nem feltétlen a részegen fetrengésre értem. Az ő barátai meg 50 feletti, unalmas , merev emberek voltak, akik kinéztek engem, de amúgy is halálra untam magam köztük. A gyerekei utáltak, én meg egyenesen rühelltem őket, nagyon zavartak a végére. A szüleim szégyelltek, megromlott velük a kapcsolatom sajnos. Ezek nálatok is kifognak jönni előbb-utóbb.


Aztán, bár kinos, de beszélnünk kell a szexről is. Az első pár alkalom jó volt. Utána egyre ritkább és unalmasabb. Nem teljesített jól. Nem bírta addig míg én igényeltem. Puhább volt mint kellett volna. Az első orgazmus után vagy 1,5 óraba telt életet lehellni belé. Szóval csak elvoltam vele e téren.


Külső:szalonképes volt az irodájában, öltönyben,rendbeszedve. Mikor otthon szerelte a lefolyót vagy újságot olvasott rövidnadrágba és atlétába, már nem annyira. Az arca és teste nagyon hamar ráncosodott és ereszkedett, 1 év alatt már szinte trottyos volt, nem tetszett, pláne nem izgultam tőle. Azon kaptam magam, hogy egy "sármos,toppon lévő 40-es férfi" helyett egy vénemberrel élek együtt, ahogy a barátaim mondták(vagy eleve így jöttem vele össze csak a rózsaszín ködtől nem láttam?). Boldogtalan voltam és csorgott a nyálam a fiatalabb férfiak után.


Katasztrofális 6 hónapig még eltántorgott a kapcsolatunk, rengeteget veszekedtünk, semmi kompromisszumra nem volt hajlandó, ellustult, ugráltatott, a fejemhez vágta hogy én választottam, mehetek fiatal kanokhoz, úgyis 20-on éves tenyészcsődörök mellett kötök ki, majd megrepeszti a méhemet egy fital gyorstüzelő

don juan stb... (a jóslatával összhangban viszonyt is kezdtem a kaocsolatunk utolsó 2 hónapjában egy "fiatal gyorstüzelő tenyészcsődörrel", de nem repesztette meg a méhemet, csak rendesen kielégített, úgy ahofy neki 2 év alatt 1 vagy 2-szer sikerült, és nőként bánt velem).



A lényeg: feladtam a jó hírnevem(a szakítás után kerültek a korombeli férfiak,ápolónőnek,nővérkének,nagymamának gúnyoltak), megromlott a kapcsolatom a szüleimmel és a barátaimmal,kivívtam a környezetem ellenszenvét(én voltam a kis qrva,aki elveszi más férjét ill.apja korabeli férfiakra hajt)ő meg feladta a 23 éves házasságát,megutáltatta magát a gyerekeivel(vissza akart menni a feleségéhez, de annak lett egy új férje, a nagyobbik lánya meg annyira megharagudott rá,hogy nem mutatja meg neki az unokát),közmegvetés tárgya lett az ismerősei körében(elhagyta a családját egy fiatal "punci" miatt), és mindezt miért? 2 év rosst, boldogtalan kapcsolat, folyamatos összekülönbözések és viták,keserű sértések, egyenlőtlen kompromisszumok, bánat,magány , meg nem érettség, és silàny,kielégítetlen szexuális élet miatt... Nem érte meg egyikőnknek sem.


Javaslom kímeld meg magad ettől.


28/N

2019. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es,jó, h ezt így összefoglalva leírtad. Csak kérdezem: mi az,amit ebből nem tudtál előre? Váratlanul nem ért semmi. A baráti körötök,a rosszalló véleményrk,az eltérő életszakadz,a szexuális igény,teljesítöképesség stb. Minden tudtál/tudtatok előre. Én fordított helyzetben voltam,a pasi volt fiatalabb. Titkos viszony volt,addig,amíg mindketten jól éreztük magunkat benne. Eszembe se jutna több,bármennyire klassz pasi volt.
2019. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!