Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire számít hogy a férfi hogyan öltözködik?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, vagyok én, akinek nincs öltözködési stílusa, mivel nem értek a mai divathoz, egyszerűen átlagosan öltözködök, viszont mindig tiszta, és nem gyűrött ruhákban vagyok.


Tételezzük fel, hogy van egy másik férfi aki a mai “divat” szerint öltözik...tehát amit làtni a mai férfiakon és látszik, hogy van egy stílusa.


Ez egy befolyásoló tényező lehet, hogy egy nőnek mennyire szimpatikus vagy vonzó egy férfi külseje?


2019. okt. 22. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Az öltözködés ALAP!


Szánalmas a sok "jelmezes" forma, akik kommandósnak, túravezetőnek, feka rappernek, vagy sportolónak öltözve mászkálnak az utcán.

2019. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Neked mennyire szimpatikus az a nő aki nem a divat szerint oltozkodik,szemben azzal aki csinosan ízlésesen kicsipve magát?
2019. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Számít, reklám nélkül a plázás ruhaboltok nem drágák.
2019. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha egyébként nincs veled gond, nem hinném, hogy befolyásolná az ismerkedést, maximum a nagyon felszínes nőknél. Párom, mikor összejöttünk még képes volt azokat a pólóit, sőt, hosszú ujjú felsőit felvenni, amiket gimiben hordott (ekkor volt mesterképzésen az egyetemen, szóval nem tegnap volt az az időszak akkor sem). Kinyúlt, bolyhos, kopott cuccok... :D Nem azért, mert nem volt pénz újakra, csak annyira igénye nem volt rá (bár akkor még kevésbé akadtam volna fent ezen, bár így sem volt vízválasztó).

Miután összejöttünk, egy idő után magától akart új ruhákat venni, én támogattam, és segítettem neki választani. Az ingekért mondjuk könyörögni kellett, de azóta magától állít haza velük, mert megtetszett neki. Tetszik, hogy jobban öltözködik, de mint látod, így is összejöttem vele. De most sem a hú de nagyon divatos ruhákat vesszük, az ingeket leszámítva, amik kb örök divat. Általában farmer plusz egyszínű póló/ing van rajta.

Egyik exemnek voltak nagyon jópofa pólói, amiket imádtam, mert nem egy megmosolyogtatott. De ez is jóval azután tűnt fel, hogy elkezdtünk járni. Nem volt mérvadó ismerkedésnél.

2019. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Sztem ez egyénfüggő! Valószínű saját magunk vagyunk a kiindulópont. Példaként, nekem nagyon fontos az öltözködési stílusa, haja valakinek, mivel én sem vagyok túl átlagos, és imádok kísérletezni. Nem azt mondom, hogy alap elvaras, de felhívja a figyelmem, ha valakin van egy erdekes ruhadarab, vagy nagyon jo az összhatás. Persze a belső tulajdonsagok fontosabbak, de egy humoros, okos, sportos, kedves ferfi, aki meg öltözködni is tud... na az mar valami. :-)

Barátnőm nem követi a trendeket, a pasiknál sincsenek ilyen elvárásai.

2019. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem fontos hogy milyen márkájú ruhát hord valaki. Az viszont igen, hogy tudja mit mivel érdemes viselni. Plusz utcára ne menjen ki melegítőben. Farmer-póló-edzőcipő kombináció nekem teljesen oké. Vagy farmer és valami ing. Nyilván alkalmakra megfelelő öltözet.
2019. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem a divat érdekel öltözködés terén, de számít, hogyan öltözködik. Passzoljon az emberhez, méretben, stílusban, amit épp felvesz, azok a ruhadarabok passzoljanak egymáshoz, ne legyen igénytelen, ha tetszik neki a szakadt divat, azért lehetőleg legyen több a ruhadarabban az anyag, mint a lyuk. Az öltözködése passzoljon az alkalomhoz, helyhez, szóval túrára ne strandpapucsban induljon el, a színházat tisztelje meg a hétköznapinál valamivel elegánsabb öltözettel, fekete alkalmi ruhához ne vegyen fel neonzöld sportcipőt (láttam ilyen kombinációt, nem a sportcipő volt fura, hanem a színválasztás, egy fekete sporcipő lehet elegáns egy fekete öltönyhöz)... stb.
2019. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
"Plusz utcára ne menjen ki melegítőben." - Miért ne? És ha sportolni megy? Futni, kondiparkba? Ahhoz tökéletes a melegítő.
2019. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy hogy öltözködik,amig tiszta és rendezett a ruhája.
2019. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem koszos, szakadt és igénytelen és amíg nem mackónadrágban akar megjelenni egy eseményen, addig öszintén szólva tojok rá magasról. A férjem lassan 40 évesen úgy öltözködik, mint egy 15 éves rockerfiú, minden ruhája fekete, van 5 pár ugyanolyan fekete nadrágja, mellé zenekaros pólók, szegecses öv, bakancs stb. Munkahelyre is mehet így, programozó, de náluk nincs dresscode az irodában. Ki tud öltözni, ha kell, öltöny-nyakkendő stb, csak épp utálja. Ő így érzi jól magát, engem pedig marhára nem érdekel az egész öltözködés téma, nincs ebből konfliktus.
2019. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!