Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan, miből lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, miből lehet tudni, hogy egy férfi féltékeny?

Figyelt kérdés
Olvastam neten mindenféle cikket, sok esetben szerintem hülyeség amit ott leírtak illetve személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)
2019. okt. 23. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és egyetlen biztos módszert tudok a kérdés eldöntésére: kérdezz rá szemtől szemben! Ha igent mond, beszéljétek meg! Ha nemet mond (és megbízol benne), akkor nincs gond. Ha nem bízol a válaszában, felejtsd el!
2019. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan az exről kérdezget, bántja, hogy ha ránézel más pasikra, állandóan ellenőrizget, folyton kérdezi, hogy hol voltál kivel találkoztál, bizonygatnod kell neki, hogy számodra ő a megfelelő.
2019. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem amit irtak

Plusz van az a réteg aki tagadja, burkoltan féltékeny, pl csupan màs sracok elött igy ugy ovatosan de lejàrat, tarsasagban hatterbe szorit, ha veled beszelgetnek megdicsernek atiranyitja negativba a szavakat, (pl megdicserik a ruhad ö meg hozza teszi turkàlobol vetted neki ugy remlik), a haverok is tükrözik hogyan beszélhet rolad a hàtad mögött (tisztelnek vagy nem), ha valaki viccelödött veled kétértelmüen, otthon esik neked (ahol nem làtjàk), hogy te magad lehetsz olyan r.banc amiert veled igy beszélnek (többet lat a szituba mint àrtatlan viccelödes), ferfi tarsasagban buj hozzad meg ölelget, nök között meg nem, akàrmit pl balesetet bamulsz, kicsavarja hogy a rendörpasikra buksz, es milyen bèna vagy ahogy majd kiesik ràjuk a szemed(önbecsülést rombol végig. hosszabb tàvon màr el is hiszed hogy a kutyànak se kellenel)

2019. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Es beleszol az öltözködesedbe sminkedbe frizuradba
2019. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Privire:ezt nem ugy adagolja hogy telibe hogy pl ne fesd a hajad nem vehetsz fel szoknyat. Hanem finoman aprànkent kezdi. Eleinte csak megkerdezi miert fested a hajad. Ezzel indit.

Azutan a barna nöket kezdi kiemelni melletted. Pl de szep a haja (akàr a tv elött random sztarnak akinek hot ellentete mint a tied)

Stb stb

A burkoltan feltekenyek modszeresen lassan épitik le a pàrjukat

2019. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!