Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Titeket mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Titeket mennyire zavar egy nagyobb anyajegy a férfi nyakán, arcán vagy fején?

Figyelt kérdés

Nekem van kettő is ilyen tájékon, viszont nem veszélyesek.

Előre is köszönöm a válaszokat. 23/f



2019. okt. 24. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem is van pár kisebb az arcomon.
2019. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetoen engem sem zavar ... ameg okes a kinezete. Ha mar nagyon nem odaillo, en gondolkodnek h leszedessem. Gondolom Teged inkabb zavar ha ide kiirtad ,inkabb az a fontos h joban legy magaddal
2019. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt látnom kéne, találkoztam már számomra zavaróval, meg olyannal is, ami szinte fel sem tűnt, mert nem törte meg az összhatást.
2019. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem zavar. Majd megismertem egy ilyen férfit és már nem is látom.
2019. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Párom tele van anyajegyekkel. Eszembe sem jutott, hogy zavarjon. Amíg bőrgyógyászatilag nincs vele gond, nem zavar. Akkor is csak az egészsége miatt aggódnék.
2019. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lakótársamnak van egy óriási anyajegy a nyakán (mondjuk öt körömház méretű), mégis nagyon sok szép, csinos lányt hoz fel a szobájába szexelni.


Biztos létezik nő, akinek nem tetszik, de sok olyan is, akit nem foglalkoztat. Ne görcsölj rá az ilyenre, mert többet ártasz magadnak, ha bebeszéled magadnak, hogy emiatt nem tetszel sok csajnak, vagy ilyesmi.

2019. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, szerintem nagyon szexi tud lenni az ilyen apró szépséghiba. Én tele vagyok anyajegyekkel, kicsik de van belőlük összesen vagy 300, imádom őket.
2019. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!