Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm sosem volt kapcsolatom. Félénk visszahuzodó szorongó voltam mindig is és azt hittem ez amikor felnőtt leszek elmúlik és nem múlt el hanem rosszabb lett. Nem tudok barátnőt szerezni de ha lenne olyan aki beszélgetne velem akkor én lennék a visszautasító mert nincs önbizalmam és az megy le nálam ilyenkor hogy csak jobb srác van nálam akivel tud beszélgetni én nem vagyok érdekes úgyse és ezáltal nem is beszélgetek senkivel. Sajnos 27 éves vagyok és már csak rosszabb lesz. Munkahelyem sincs még mert nem szereztem végzettséget. Nem tudom mit lehetne tenni de nem fog nekem ez már elmúlni csak ha már nem élek.
2019. okt. 24. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Először tanulj ki egy szakmát, helyezkedj el, és utána majd jönni fog a szerelem is. A szerelmet ki kell érdemelni.
2019. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!