Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok nyitottak arra ha nappal leszólítanak titeket valahol?

Figyelt kérdés
Bátornak vagy bénának tartjátok ha valaki odajön hozzátok?És milyen gyakran szokotak így próbálkozni nálatok?
2019. okt. 26. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
En udvarias vagyok es altalaban kicsit beszelgetek az illetovel, de mivel nem akarok ismerkedni egyaltalan ezert mindegy a dolog.
2019. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakran próbálkoznak, de nem ismerkedem utcán. Nincs bizalmam, ez van. :)
2019. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra semleges olyan téren, hogy nem fogok vele nagyobb eséllyel randizni, mintha bárhol máshol szólított volna le. Havi egyszer kb elő szokott ilyen fordulni, de megyeszékhelyen lakok.
2019. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MIVAN??????????????


Ne baffa már meg, hogy ez is időszakhoz van kötve???!!!

2019. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem sehol sem, így nem vagyok nyitott rá. Ennek ellenére bátornak tartom, aki csak úgy a semmiből leszólít, és hacsak nem valami nagyon alpári bunkó dologgal hívja fel magára a figyelmet, igyekszem kedvesen és aranyosan reagálni, a lehető legkevésbé bántva az illetőt.


Nem túl gyakran, de azért előfordul, hogy valaki így próbálkozik. Nem tudok statisztikát mondani, évente többször is előfordul, változó sűrűséggel.

2019. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bátornak tartom. Engem gyakran szólítanak meg utcán, elsősorban azért hogy segítsenek (látássérült vagyok) és ilyenkor szoktak velem beszélgetni is. Nem tudom eldönteni hogy csak udvariasságból, vagy ismerkedési célzattal. De mivel a beszélgetésből általában kijön hogy én házas vagyok ezért csak ennyi az egész, elkísérnek valameddig aztán mennek. Szerencsére sose találkoztam olyannal aki rosszul reagálta volna le hogy kapcsolatban vagyok vagy ilyesmi.
2019. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bátornak tartom, de nem vagyok nyitott rá. Sajnos mostanában sokat csalódtam, nem is vagyok (még) túl a volt barátomon, úgyhogy egyáltalán nem vágyom kapcsolatra. Annak meg nem lenne semmi értelme, hogy reménykedjen, elkezdjünk (részemről) felesleges köröket futni, chatelgetni, aztán én úgyis visszakoznék, mert nem akarok semmit és egyébként is unom a bájcsevelyt. Korrektebbnek tartom, ha még úgymond csírájában elfojtom a dolgot, de természetesen nem bunkó módon, csak megmondom, hogy jelenleg nincs elég szabadidőm (ez igaz is, egyetemre járok+dolgozom és okj-t is kezdek) és ismerkedni sem szeretnék.
2019. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!