Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a rengeteg jóalakú, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a rengeteg jóalakú, szép nő akit nap mint nap az utcán lehet látni ezrével, ők kivel szexelnek?

Figyelt kérdés

Nyilván aki a párjával látni az egyértelmű, de akivel nincs , ők vajon pasikkal lehetnek.

Vajon ők tisztaban vannak azzal hogy milyen szerencsések, és megbecsülik őket?



2019. okt. 29. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha valakinek van párja az már egyedül nem is mászkálhat az utcán?
2019. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Én a barátommal, de mivel nem vagyunk együtt 0-24-ben, ezért ez nem egyértelmű. Épp ezért jönnek oda hozzám egyre gyakrabban ismerkedési szándékkal.


Nem szerencsés vagyok, hanem minden nap teszek az alakomért, a megbecsülés szerintem pedig elsősorban az eredményekért jár. Amúgy tisztában vagyok vele, mert mint írtam, a tudtomra adják.


22/L

2019. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet hogy nem becsülik a szerencséjüket! Erre pontos választ egyenként azok a személyek tudnak valaszt adni. Mi kívűlállok kívűlről láthatjuk de belelátni nem láthatunk. Marad a személyes tapasztalat és némi belelátás a közeli barátaink kapcsolatába vagy ismerősünk kapcsolatába. Van megbecsűlt és nem megbecsűlt kapcsolatok!
2019. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy van párja, nem nőnek össze, méhet egyedül is utcára.

Kicsit nyálazd át a bulvársajtót, hogy mennyire "megbecsülik" egymást a szép emberek. Elárulom, semennyire. Megcsalástól a verésig, sőt gyilkosságig van ott minden.

2019. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon ők tisztaban vannak azzal hogy milyen szerencsések, és megbecsülik őket?"


Mármint szerinted a jó alak meg a szépség olyasmi, amiért meg kell becsülni valakit? Az ilyen látszatot a legtöbb nő egy pár óra alatt képes elérni. Ha neked ez a teljesítmény, és nem azok a dolgok, amiket évek vagy évtizedek munkájával érnek el emberek...

2019. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Veled biztos nem.
2019. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem veled.
2019. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

A párom reggel 8 és este 6 között dolgozik. Én melózok és egyetemre járok, nagy valószínűséggel nem kísér el a pasim mindenhova...


Másrészt, ez a kivel szexel dolog szerintem csak a férfiaknak ekkorq kérdés. Én a kapcsolataim között, legyen az 4 hónap vagy 2 év, simán kibírtam szex nélkül. Nem hiszek abban, hogy egy idegen ki tud elégíteni, főleg úgy, hogy ahogy hallom, a többség azért keres nőt futókalandra, hogy eldurranjon és neki jó legyen. Ebből adódóan ha nincs pasink, van jobb dolgunk, mint azon aggódni, kivel dugjunk. Sokszor magunknak jobban tudjuk csinálni, mint bárki más nekünk. Eddig legalábbis nekem csak 2 ember tudta jobban, a mostani párom meg a kettővel ezelőtti exem.


Javaslom, hogy szingliként nektek is más körül forogjon az életetek szex helyett. Lehet, mondom, csak lehet, többre vinnétek az életben, nem csak kapcsolati szempontból.


Tisztelet a kivételnek.

2019. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked is csak a külcsíny az érték, mindegy milyen nő, csak csinos legyen. Csak

d. ugjunk, ez az élet sója, más nem számít.

2019. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem becsülnek minket.


Tudod mit gondol egy pasi, akinek ilyen nője van?


Össze tudtam szedni, nem is annyira tökéletes, mert csak alkalmazott, csak büfészakos diplomája van, közelről nem is hibátlan a bőre, betegen elhagyja magát, utána is büdös a wc, a múltkor álmában fingott, nem tudott hozzászólni politikához, nem tudja mi az a ROM, nem is tájékozott/okos eléggé..


Egy ilyet kaptam, szeret engem, nem hibàtlan, fényben látszik rajta pàr stria is, megyek szerzek másikat. Hozzászoktam, hogy ilyen, keresek mást, aki még izgalmas vagy nincs hibája, ha egy ilyet össze tudtam szedni, menni fog a másik is. Amúgyis a múltkor rámmosolygott egy szép csaj, lehet, hogy ő klasszabb, inkább hozzámvaló, biztos nem maradnék egyedül..


(Ezt önbizalomhiányosok gondolják idővel, akik maguk fölé emelték a szép csajt, meg rájönnek, hogy ők is csak emberek, de mivel önbizalomhiányosok azt hiszik, majd más istennő lesz, több náluk, nem csak ember..)


Aztán mikor dobták a csajt vissza visszajárnának haverkodni, flörtölni, dugni, hiszen másoknál sikertelenek és hízeleg nekik, hogy valaki legalább szerette őket, felidézik milyen volt, mikor egy szép csajnak kellettek, ez feltölti az önbizalmukat és megint ejtik másért..


A normális férfiak nem azt nézik, hogy szép csaj a barátnőjük, hanem azt, hogy egy hozzájukvaló emberrel vannak. Ezek nem filóznak a másik külsején, mint az önbizalomhiányos gyökerek.

2019. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!