Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy objektív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy objektíven hogyan nézek ki a lányok szemében?

Figyelt kérdés

A barátaim sokszor mondják ,hogy nem vagyok csúnya, illetve ,hogy valahol átlagosan felüli a kinézetem. Ugyanakkor én úgy érzem ,hogy nagyon elfogultak velem szemben, mivel a világ részéről sajnos egyáltalán nem ezt tapasztalom. Itt például arra is gondolok ,hogy még sosem volt senkim. Ezért szeretném tőletek megkérdezni, hogy az ember ,hogyan tudja nagyjából felmérni ,hogy az ellenkező nem szemében milyen kategóriába esik ?


A válaszokat előre is köszönöm! (21/F)



2019. nov. 1. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, mert minden lány mást talál szépnek. Aki a barátnőm szerint bűnronda szerintem átlagos, és aki szerinte gyönyörű nekem csúnyácska. Csak mert nem volt senkid még nézhetsz ki jól, nem úgy van hogy szép vagy és akkor egyből szállnak rád a nők.
2019. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs objektív válasz. Teljesen szubjektív, hogy kinek mi jön be, valakinek a mackós alkat, valakinek a vékony, valakinek az ha hullámos a haja, valakinek az ha szemüveges....Ezt nem lehet objektívan felmérni szerintem.

21/L.

2019. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Részben én is úgy gondolom ,mint ti. Viszont azt vettem észre ,hogy alapvetően vannak olyan emberek ,akik egymáshoz viszonyítva nagyon hasonló paraméterekkel bírnak a külsőségekre vonatkozóan és ők a hölgyek nagyobb százalékának bejönnek. Én megértem azt is ,hogy maga a külsőségeken alapuló vonzalom szubjektív megítéléssel bír ,de sajnos az szerintem egyáltalán nem mindegy ,hogy egyes "kinézet típusok" hány százalékban esetei a lányoknak.

2019. nov. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!