Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépjek? Megböktem visszabö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Megböktem visszabökött visszaböktem bejelölt:]]

Figyelt kérdés
még sose ismerkedtem neten..és nem tudom most mit csináljak elég népszerü ez a fiu, van jó néhány közös ismerősünk:) de fogalmam sincs hogy "szokás" ilyenkor közeledni mit irjak stb..de gondolom az jo jel h ö jelölt be:)))?
2010. júl. 17. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

felkínálja alapból a fészbuk ha van közös ismid

am meg persze hogy bejelöl ha bökdösöd

2010. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
népszokások:D:D:D ez rohadt jó
2010. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

vigyázz a netes kapcsikkal. :) hidd el, tapasztalat, bár én nemépp a rosz tapasztalathoz tartozom, de ha messze van...a hiány rohadt érzés. :D de amúgy gondolom ha van jópár ismerősötök, akkor gondolom nincs túl messze. :) Szerintem küld neki mondjuk egy vicces szívet, vagy hívd meg vmi klubba, vagy irj egy viccet az üzenőfalára, vagy bármit.:D most neked kéne lépni, mivel ha a fiu bejelölt, biztos nem oknélkül. főleg ha ő bökött elsőnek.:D

próbálj vmi nem rámenőset. (:

sok sikert. :D

15/L

2010. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi:D:P

hát a facebook már népszokás:D.

2010. júl. 17. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

előző:

benne van a kérdésben h a csaj bökött elsőnek

2010. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megbökted, visszabökött. Der Krieg fängt an.
2010. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
???Wtf... ha már szellemes vagy akk ink angolul..:D
2010. júl. 17. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

megalol:D Der Krieg fängt an= a háború kezdődik ...(német

jelölj vissza és írj valami poénosat az egyik képére:P

2010. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne félj a netes kapcsolatoktól, ott is csak emberek vannak, ugyanazok a jószívűek, vagy barmok, mint a "való életben".

Én is ott jöttem össze párommal, 4 és fél éve.

Hajrá, ne félj, írj neki, egyszer élünk (elvileg :D ).

2010. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!