Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit neveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit neveztek nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi az a "nyomulás"? Ha fel akar szedni egy nőt a férfi, valamennyire nyomulnia kell nem? Különben azt mondja a nő, hogy nem tesz meg értem mindent, nem is érdeklem.

Akkor most hogy van ez? Elsősorban Nők véleményére vagyok kíváncsi


2019. nov. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulás amikor még nem is ismeri, de már túl sok mindent akar. Legyen szó találkozásnál egy egyszerű csókról.

Szintén ugyan így, ha simogatná minden ismeretség nélkül és leginkább szexre is rá akar már térni elég hamar.

2019. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%
Én férfi vagyok de szerintem egyénfüggő. Van olyan nő akihez odamész és annyit mondasz ,hogy szia már nyomulásnak veszi, de van olyan is akinek azt mondod ,hogy csá dug7nk? és nem veszi nyomulásnak
2019. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor százszor elmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit, mégis folytatja, nem hagy békén. Értem ezalatt, hogy folyton keres (ír, hív), járkál utánam, ajándékokat küldözget stb....

Tehát amikor kéretlenül “udvarol”.

2019. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomulas lehet pozitiv es negatív ertelemben is.


Pozitivban amikor a csavo nem toketlen hanem a csajjal erezteti testileg h odaig van érte,pl simogatja csokolgatja az utcan flortol vele odafigyel ra.Nem taperalasrol beszélek!


Rossz ertelemben amikor nem jön be a csajnak es ugyanezt teszi.

2019. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!