Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 1 éve ismerek nem nagyon helyes a srác de úgymond mikor láttam megfogott:)de mikor megismertem őt kb 2 hétig beszéltünk folyamatosan msn-en és utána kicsit romlott a baráti kapcsolatunk.most 8 voltam és voltam az ő sulijukba iskola látogatásin.és ott találkoztam vele alig vett észre.csak köszönt hogy szia de azt is lehet hogy nem nekem:/visont a buszon amikor mentem haza pont azzal jött ő is és oda ült mellém beszélni és végig nézett..és msn-en vala hogy szóba került az hogy egyszer látta a bátyámat sétálni.és én jutottam az eszébe és azóta sokat gondol rám..:/msn mondta hogy most úgy megölelgetne de a helyzet az hogy már nem vonzódok annyira hozzá mint fél éve:/és most van egy másik srác akit szeretek és tetszik is de neki van bnője egy hónapja:(és szenvedek miatta.ha össze jönnék a sráccal sikerülne elterelnem róla a figyelmet?és megtudnám őt szeretni??vagy inkább hagyjam és maradjunk barátok és mondjam meg a másik srácnak hogy nekem tetszik ő vagy tűrjem és ne mondjak neki semmit??szerintetek.bocsi ha kicsit bonyolultan írtam le ha valamit nem értesz akkor megpróbálom elmondani valahogyan:)
2010. júl. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem baromság gy összejönni fiúval ha nem vagy belé szerelmes. abból sosem lesz jó dolog:S és a másik fiú most boldog, szerelmes, hagyd legalább ő legyen igazán Boldog. ha szereted nem zaklatod, nem tenne jót a kapcsolatának sem, és ha esetleg sikerülne is szétbombáznod a kapcsolatukat azzal nem biztos hogy megszerezhetett viszont inkább megutálhat...

szerintem a kapcsolatban lévő fiút hagyd, viszont ha te össze tudsz jönni olyan fiúval akibe nem vagy szerelmes akkor gyere össze, én képtelen vagyok rá, ezért nem is tudom neked azt tanácsolni hogy próbáld meg:)

2010. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem használj vesszőket a tagmondatok közöt...
2010. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát az a helyzet,hogy nem tudnék össze jönni olyannal akit nem szeretek..:(szóval hagyom békén azt a fiút akit szeretek,legyen boldog a kapcsolatában.a másik sráccal meg csak mint barát lesz.

köszi szépen a válaszodat.


a második válaszoló minek írt ..nem kritizálást kértem hanem segítséget ..

2010. júl. 19. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!