Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel mert nagyon fanatikus volt egy politikai oldal iránt?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta járok egy lánnyal de kezdenek előjönni a nagyon nem szimpatikus részei. Nagyon erősen és fanatikusan kommunista. Állandóan azt mondja bárcsak a Kádár/Rákosi rendszerben élnénk. Az telefon csengő hangja a Szovjetunió himnusza . Most akar egy Lennin tetoválást a hátára. Ja meg a kedvencem , hogy mondta nekem , hogy az az álma , hogy elköltözőn a proletárok paradicsomába Észak-Koreába. Szóval érdekes egy lány .

2019. nov. 19. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ha RENDESEN megismerem,akkor ott és akkor vèget vetek az egésznek és el se jut a dolog a kapcsolatig.
2019. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Te ezeknek ellene vagy, neked nem szimpatikusak, akkor mihamarább vess véget a kapcsolatnak. Ne rágjátok egymás máját! Örök civódás lenne az életetek, ami halál biztosan válással végződne.
2019. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Peeeersssze, kamu. A mai fiatalok maximum csak hallotak róluk, nem hogy tetkót akar róla. Kicsit túltoltad, próbáld újra!
2019. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu ? Azért mert fiatalok vagyunk ? Attól még nem vagyunk teljesen idióták ,attól ,hogy fiatlok vagyunk még érdekelhet valakit a történelem vagy az irodalom vagy a matek
2019. nov. 19. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
En akkor sem tudnek osszejonni csajjal mar, ha fideszes. Mert tudom, hogy akkor konnyen megvezetheto, szolgalelku, akinek az eszervek semmit nem hasznalnanak, egy szoval ostoba. Egy haverom nagy fideszes, de nem tud egy konkret ervet sem felhozni mellette, nem is tul okos szegeny, de legalabb nagylelku.
2019. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A politikai nezet is a szemelyiseg resze. Nem tudnek beleszeretni mas nezeteket vallo emberbe.
2019. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én anarchokommunistának vallom magam, de megvetem Rákosi, Kádár korszakot, mert a valódi kommunizmus lejáratói voltak a többi szovjet tipusú államok mellett. Emiatt nem lehet a marxizmusról érdemben vitázni, mert amikor a marxizmusról beszélek rögtön lebolsevikoznak, pedig antibolsevik vagyok.

Ha valaki a Kádár korszakot pozitívként állítja be azt még megértem, mert a Rákosi terror után eléggé megnövekedett a jóléti életszínvonal, de azért egy apatikus diktatúra volt. Viszont nem tudom, hogy lehet a Rákosi korszakot és Észak Koreát éltetni.

2019. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!