Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl liberális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl liberális vagy tényleg ennyire semmitmondóak ezek az úriemberi pózolások?

Figyelt kérdés

Nem rég osztotta ezt az egyik ismerősöm.


[link]


Férfiként mondom elég felszínes semmitmondásnak tartom ezeket a látvány elemeket. Ezek nem mások, mint látvány cselekvések amik valamiért ennyire felkapottak lettek. Amikor egy lányt előre engedek nem érzem magam többnek. Kabátot minek kéne ráadnom? Más lenne, ha ellenne törve a keze, akkor tök természetes, hogy segítenék neki. De miért lennék attól több, ha állandóan ráadnám a kabátot és miért lenne ettől jobb egy kapcsolat? Na és ettől az utolsó falatos hülyeségtől a falra mászok. Ezzel fárasztott az unokatesóm és ráadásként azt tanácsolta nekem, hogyha a lány azt mondja, hogy nem kéri az utolsó pizzát akkor mondjam neki, hogy vedd el nekem nem kell, addig mondjam míg el nem veszi az utolsót. Kész röhej! :D Kajak ettől lesz több egy kapcsolat?


Károsnak tartom ezeket a nemi sztereotípiákat, sokkalta felvilágosodtabbnak tartom azokat a nőket, akik átlátnak ezeken és nem kívánják ezeket a semmitmondó gesztusokat, mert tisztába van azzal, hogy azok a pontok nem jelentenek semmit, ettől nem lesz mélyebb a kettőnk kapcsolata.


2019. nov. 20. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető udvariasság természetes és jól esik (pl ha egy férfi előre enged az ajtóban), de ez már inkább erőltetett modoroskodás. Normális ember nem azért udvarias, mert így hamarabb bejut egy nő bugyijába, hanem a tiszteletét fejezi ki vele a másik iránt. Nem is hallottam még erről a hülyeségről, hogy fel kellene ajánlani az utolsó falatot a kajádból, eszembe nem jutna kinézni mások szájából a kaját. Szerintem felnőttek vagyunk, mindenki, még egy nő is tud olyan és annyi ételt rendelni pl egy étteremben, amilyet és amennyit ő szeretne enni.
2019. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebből több kifejezetten idegesít engem. Pl. a kabát feladás és tankolás.

Ettől függetlenül nem bírom az illetmény nem ismerő, udvariatlan alakokat.

2019. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a gesztusokat lehet úgy csinalni hogy azt sugározza hogy törődsz a nővel. Nem átcsörtetsz előtte az ajtón hanem előreengeded, nem acsorogsz tetlenül es mobilozol amig a nehez telikabatjaval birkózik hogy felvegye.


Persze lehet erőltetett modorosaggal is csinalni amikor ugy kezeled mintha eletkeptelen lenne, az tenyleg nrm jo.

2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Segget nyalva modoroskodni és udvariasnak lenni két külön dolog
2019. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezeknek a háromnegyedét a barátnőimmel is szoktuk csinálni, de oké, persze nem kötelező semmi :D
2019. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, párom kapcsolatunk elején folyton fel akarta adni rám a kabátot. Inkább mulatságos szerencsétlenkedés volt, mint udvarias :D De a kakaós csiga közepe igazi kincs.

Komolyra fordítva, nincs gond az udvariassággal, ha őszinte. A megjátszott keveskedés viszont borzalmasan irritáló. Ezek közül talán az apró meglepetések maradtak meg nálunk 4 év után. De ez sem azért, mert kell, hanem mert szeretünk a másiknak jó kedvet okozni a nap végén, ha nem is mindig van erre kapacitás, de azért rendszeresen.

2019. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az összeset elcserélném azzal, ha egy férfit nem idegesítene ha pl egy nő alkalmazkodik az időjáráshoz, és az utcán leveszi a kabátját, pulcsiját, viszi kézben, vagy felveszi, vagy felvesz egy sálat, kesztyűt, és esetleg ettől nagyobb a táskája. Az összes udvariassági formulát odaadom ezért az egy figyelmességért. Ha pl mikor leveszem a kabátom mert kisütött a nap, nem azt hinnék a kocsiból klógó férfiak, hogy ez vetkőző show :) néha még kiabálnak is hogy ne hagyd abba :D Vagy ha meg kell állni 2 percre mert fázom, az nem lenne sok férfinek nyafogás... amúgy köszi fel tudom venni magamnak a kabátot, és nem akaron elvenni sem az övét hogy ő fagyjon meg, az úton is tudok magamra vigyázni, de ha megengedi hogy egyáltalán vigyázzak magamra, az többet ér mint az udvariaskodás.
2019. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ok, van ami overkill ezekből, nem kell mindent magadra erőltetni, amit olvasol valahol... Itt kezdődik. :)


Inkább csak gondold végig, hogyan tudod éreztetni egy nővel, hogy nőnek tartod.


Példa, amikre emlékszem és megmaradtak bennem:

- a kabátfeladás nekem sem jön be annyira. De pl egyszer egy srác figyelmes volt, és míg álltam és vártam egy helyen, ahová megérkeztünk, hogy letegyem, egyszer csak fogta és elvette a kezemből és felakasztotta nekem.


- az előre engedés szerintem viszont alap dolog, legalábbis sokaknál az.

- ha pl fázok, az is jól esik, ha megkérdezik, vagy adnak egy pulcsit, hogy ne fázzak

- az apró meglepik is jól tudnak esni ( apróságokra kell gondolni)

- ha kajából egy marad: én is és a párom is megkérdezi, hogy kell-e, vagy elfelezzük. Én sem eszem meg önkényesen :D. Ez is figyelmesség.

2019. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy ez az ajtónyitogatósdi meg hasonlók addig mennek, amíg rá nem jön az ilettő, hogy nem lesz köztünk semmi.

Akkor hirtelen elveszik az úriember és simán rámvágja az ajtót😀 úgyhogy ennyit erről az úriemberesdiről. Persze vannak azért kevesek, akik ismeretlenül is ha nem is előreengednek, de pl megfogják az ajtót vagy ilyesmi. A többi meg hülyeség, nem akarnám, hogy levegye a kabátom senki, max a párom, az utolsó falatosat meg nem is értem. Adja oda az utolsó, megrágott húsdarabot vagy hogyan kell elképzelni?

2019. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lachesys ***** válasza:
nekem mondjuk ezeknek a nagy resze tetszik. az sem mindegy, ki csinalja, pl egy deszkas 20oneves fiukatol olyan idegen lenne az egesz:D es inkabb megjatszottnak ereznem. mig a baratomhoz egyszeruen ez illik... de en is szeretek noies lenni... olyan dita von teese es szerelme effektus:D imadom a figyelmesseget, ez az utolso falatos talan ami nalunk nincs, főleg mert en tobbnyire fitnesz kajan vagyok es egyaltalan nem is eszem azt amit o.
2019. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!