Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tagad az exbarátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tagad az exbarátom egy kérdés kapcsán, akkor az beleegyezés? Megcsalhatott vajon?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen állították korábban, hogy látták egy csajjal a kocsijában... Még akkor együtt voltunk. Hittem neki mindenben, mert ha bármivel kapcsolatban kérdőre vontam hisztirohamot kapott és hárított. Pedig sok jel utalt rá, hogy tényleg megcsalt. Csak nen tudom, hogy tudta így a szemembe mondani, hogy szeret? Most még a munkahelyemen is kellemetlenül érzem magam. Még az is lehet, hogy a magánéletünkről is kitálalt. Egyszer az egyik elmesélte, hogy az egyik csajhoz feljárt és hogy mik történtek. Attól tartok Velem is ezt fogja tenni, pedig mi párkapcsolatban voltunk. Mire jó ez neki?

2019. nov. 20. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha exbarátod,akkor mit fog tenni veled?


Egyébként persze, hogy megcsalt.

2019. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát azt pl., hogy a magánéletünkről kitálal részleteket, magánügyünket, lejáratna vele nagyon. Nekem nem volt senkim előtte, tisztességes, erkölcsös lány vagyok. Nem szeretném, hogy itt a környéken híreket terjesszen rólam.
2019. nov. 20. 15:26
 3/15 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy már tett ilyet.
2019. nov. 20. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy sem fogsz tudni tenni semmit sem ha kretén lesz.
2019. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tök mindegy? Ez a te problémád, te vagy benne, mi honnan a fenéből tudnánk a választ?
2019. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Véleményeket vártam volna nem 100%-ig biztos válaszokat! Érdekes, előtted ki tudták fejteni a véleményüket a többiek.
2019. nov. 20. 16:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerinted itt mindenki pontos választ tud adni minden egyes kérdésre?
2019. nov. 20. 16:58
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát pont a véleményemet fejtettem ki én is. Ezek a megcsalásos-féltékenykedős sztorik meg az emberiség leggyengébb lelkületű egyedeire jellemző.


Nálam nyitva van az ajtó, még a feleségem is bármikor kimehet rajta. Ha talál jobbat, hajrá. Én magamban is életképes vagyok. Te egy gyenge ember vagy, de azért tedd szét a lábad ennek a hős lovagnak továbbra is. :D Ha lehet naponta többször is, nehogy hiányérzete legyen és többször is félrejárjon. Anál? Mélytorok? Engeded neki? Ha nem, szedd össze magad, mert a többi lánynál már ez alap neki, sőt, mivel akkora hapsi, ez alanyi jogon jár őnagyságának.


Azért a báj mosolyt sose felejts el...

2019. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már 3 hete nem találkoztunk, nem teszem szét a lábam. Minek aláznám még lejjebb, hmmm?
2019. nov. 20. 17:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Nálam elvágta magat az tuti. De már most elkezdtem ismerkedni újra, tarskeresőzök. Amúgy nekem ő volt az első, 26 évig vártam egy komoly fiúra és csak színészkedett, átcseszett... Ezért fáj tudod?
2019. nov. 20. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!