Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 120kg és efellett?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 120kg és efellett?! Főleg olyanra gondolok aki szereti hogy koverebb illetve direkt hízik is

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok ismerkedés terén? Mennyire találtok partnert magatoknak ehhez a fetishez? Illetve nektek milyen alkat jön be egy lányon?
2019. nov. 26. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább azt kérdezném, mi a tapasztalatotok a térdd-és csípőízűleteitekkel, a szívetekkel, a koleszterinszintetekkel és a vérnyomásotokkal.
2019. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40/F feletti választ ne is várj.
2019. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 miért? Sok a fiatal kövér(ebb) fiú is:)
2019. nov. 26. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyétek csak a sok egészségtelen szart!
2019. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a TELTEBB, szép nőkkel, akiknek szép az arca stb. Nem zavar a has, a narancsbőr sem (ésszerű kereteken belül), ha szeretek valakit.


Viszont marha nagy különbség van egy szép, telt nő és egy vágásra érett mangalica között. Az marha nagy problémát okozna és baromira kiábrándító lenne, ha a hájtól nem találnám meg szex közben a bejáratot és agyonnyomna közben.


Még egyszer mondom, egy telt, pufi csaj is lehet nagyon vonzó (ahogy sok ilyet látok), de azért egy 120 kilós tank aranka, akinek még az a fétise is, hogy hízzon és zabáljon, az elég gusztustalan.

2019. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 itt a fiúkra vonatkozott a kérdés akik magukon szeretik hogy koverebbek es/vagy esetleg direkt hiznak
2019. nov. 26. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok és "csak" 110 kiló, de én kifejezetten a vékonyabb nőket, lányokat kedvelem. Direkt nem akarnék hízni, de fogyni sem igazán. Szeretek enni.
2019. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedni nehéz, nyilván, de nem “fétisem” hízni, így hozta az élet. Kövér szülők gyermeke vagyok, könnyen hízok és az életmódom sem segít a dolgon. Egyszer 60+ kg-ot fogytam, de idővel visszajött, lassan. És lefogyva sem voltam boldogabb semmivel.

Aki elfogad így, szeret, az így szeret, aki meg nem, nos nem hibáztatom érte, de az illető nem is érdekel. Mindenesetre senki hülye fétishe kedvéért nem híznék céltudatosan és örömmel sem tölt el a gondolat. Csupán ilyen vagyok és kész.

2019. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több nagydarab párom is volt, imádnivaló mackók.Szerették a hasukat nem akartak lefogyni.Bejön ez az alkat most is sőt a 120kg tól több is akár.

N

2019. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Előző válaszoló!

Azt megkérdezhetem, hogy te milyen alkatú lányként szereted az ilyen nagy Mackókat?

2019. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!