Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem problémás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem problémás, hogy a tinik itt beszélik meg idegenekkel a szerelmi-szex gondjaikat, ahelyett, hogy a szüleiket kérdeznék?

Figyelt kérdés
Mégis akkor hol a bizalom a szülők felé? És nem kérek olyan válaszokat, hogy a szülők nem érnek rá, mert ez kifogás, mindenki bír szakítani 10 percet az életéből, ha a gyerekéről van szó.
2010. júl. 19. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel kevés esetben olyan közvetlen a kapcsolat hogy őszintén kidumálja a gyerek a szerelmi életét. A legtöbben zavarban vannak ha erről kell beszélni. Itt meg névtelenség meg arctalanság is van. Kb ennyi...
2010. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez azért van, mert vmiért szégyellik a szüleiknek elmondani, és inkább idegeneknek beszélnek róla, mondván, hogy így legalább nem ismerik őket személyesen, akik válaszolnak.Bár remélem a 4 éves fiam majd nekem is szólni fog, de az még messze van.:-)))28L
2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

pl nekem anyám olyan h nemigazán szeret elégé. sőt utál de nem az a lényeg

szülőtől ilyet hogy kérdezzen már meg a gyerek :

-Meg dughatom a mostoha tesóm ?

-lehet terhes egy nő a kutyától ?

-Meleg vagyok hol találok pár ?

-megdöngetek pár 100 an lehetek terhes ?

-Nagy baj ha 11 éves lányba vagyok szerelmes ?

már csak az itteni kérdésekből kiindulva.. mondom ezt

2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem őket, az én szüleimben sem lehet megbízni. Vagy kiröhögnek a gondjaimért, vagy a régimódi felfogásukat próbálják belémerőltetni. Jobb barátokkal vagy idegenekkel beszélni erről. Még azt sem mondtam el itthon, mikor elkezdtem menstruálni vagy elvesztettem a szüzességem. Úgyis csak a szokásos herce-hurca lett volna belőle meg hetekig azzal b*sztattak volna itthon. Kinek hiányzik ez.

19/L

2010. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek nekik elmondani, megbeszélni velük valamit is?! Úgyis kb oylan válaszokat kapok, hogy régen másabb volt a világ, meg hofgy mindenen jár az eszem csak azon nem, amin kéne!.Hát köszönöm szépen, de akkor inkább hozzájuk sem szólok ilyne téren.

Amnúgymeg ezt a szülők csakis MAGUKNAK köszönhetik!!!

Ha majd nekem egyszer lesz gyerekem, igyekszem majd már kicsikorától kezdve rendszeresen foglalkozni vele, nem elhanyagolni, így jobb kötődés alakulhat ki köztünk, és tudatnivelem azt, hogybármit megbeszélhetünk.


íme egy példa:

szégyelem is magam miatta, de egyik évben évvégén bukásra álltam egy tantárgyból.(elég stresszes voltam miatta, iygekeztem a maximumot kihozni magamból de szüleim még rá is tettek egy lapáttal)

Szüleim így szóltak:

-Fiam, ha megbuksz, én nem tudom mit csinálok, kiköttetem az internetet, eladom a motort, stb...stb...

Keresztapám ezt mondta:

-Ha átmész, akkor elmehetsz "B" kategóriából jogsit szerezni, finanszírozom.

!!Nem a pénzről van szó, de szüleim reakciója: Eze+azt meg vonom tőled, stb... Keresztapámé: kaphatsz egy jogsit.Amúgy végül mégsem fizette ki az árát,mert hirtelen volt egy nem várható nagyobb kiadása, de nem baj.Azért érezhető a különbség!!

(amúgy nem azért álltam bukásra, mert hülye vagyok,hanem mert lusta,de tanultam az esetből.)


Keresztapámat nagyon tisztelem, és becsülöm, neki nincs gyereke, de tudja hogy hogy kell bánni egy gyerekkel, az emberekkel.Már kicsikoromtól kezdve úgy állt hozzám, hogy "felnézzek" rá.Például motorozni is ő tanított meg, elég sok programunk volt, amikor őis jelen volt, szüleim nem.

Most jól eltértem a témától, de ez egy példa olt, amit szerintem sok szülő elkövet.


17/F(mindjárt 18)

2010. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elnézést a rossz helyesírásért, csak siettem.Előző voltem!
2010. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azért, mert amikről itt beszélünk (a normális kérdésekre gondolok), azoknak nagy része még most is tabu, nemhogy akkor, mikor a szüleink kezdtek ismerkedni ezzel. nekem is nagyon sok kételyem volt pl az első szexszel kapcsban, de inkább a barátnőimet kérdeztem meg. igen, felvállaltam, hogy lehet h a szüleim tapasztaltabbak, a barátnő meg baromságot mond, de mégis így jobb volt.

pl anno nem mertem vna anyámhoz fordulni egy olyan témában, h "egyszerűen nem tudok benedvesedni, és fáj mint a fene, de azért kívánom rendesen, és fel is izgat, mégsem sikerül a behatolás mert csont száraz vagyok" ilyet egyszerűen nem lehet elmondani a szüleimnek, mert pl anyám , akivel megnéztünk egy romantikus filmet, amiben a csaj orálisan kielégítette a párját (nem látszott, csak utaltak rá :D) anyám kijelentette h ez a mai fiatalság, milyen fertő az egész, hogy alázhatja meg magát a lány ennyire blabla... én meg ültem mellette és arra gondoltam, h 1 éve vagyok együtt a barátommal, és szeretem, és bármikot, kérés nélkül megteszem neki ezt... ezek után mégis hogy beszélhetnék meg vele bármit is?

másfél év járás után közöltem vele, csak h tudjon róla, hogy fogamzásgátlót fogok feliratni. válasz: ez a divat nálatok, hogy 19 évesen ész nélkül járkáltok a pasik ágyába? :O...

no comment.

2010. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért nem bezsélünk meg semmit a szüleinkkel ezen a téren...


És 13:29, remélem h sikerülni fog h amig a gyereked felnő bizzon benned pont úgy mint egy közeli barátájában :D

Persze ahhoz élete során is kell éreztessed és mutassad h megbizhat benned:D

2010. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

13:29

Ha ilyen kérdéseid lennének a szüleid felé, akkor én rögtön pszichológust is javasolnék neked :)

2010. júl. 19. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:

kérdező tanulj már meg olvasni... én csak felvázoltam pár késést.. amiket itt lehet találni.. te írtál rá választ...

és meg is válaszoltad a kérdésed hogy mért jobb .. itt feltenni és nem a szülőkkel beszélni

2010. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!