Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? 14/L

Figyelt kérdés

Nos adott egy legjobb fiú barátom.3napja egy baráti társaságba kiderült,hogy ő többet érez irántam.De én nem úgy gondolok rá,ahogy ő rám.A srác egyik haverja írta,hogy mindig róllam beszél,velem akar lenni éshogy belehalna ha nem-et mondanék neki.Ezt nem akarom,de én csak barátként gondolok rá.Nem szeretnék vele járni,mert nemrég szakítottam a barátommal.Szerintetek mit tegyek?

Iza,14


2010. júl. 19. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Ide a szülőknek kell írni, a kérdésed helye a szerelem-szex/párkapcsolatok témakörben van a helye.

Szerintem meg járj vele, hogy elfelejtsd a régi barátodat.

2010. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki nyiltan hogy csak baránt ként ismerlek és hogy ha zaklacc hogy járjál vele mond nekei aszt hogy száj le rólam csak barát vagy az én szemmembe nem fog visza szólni mert szigyelli magát énis fiú vagyok tehát csak tudom nem :)
2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ide nemhiszem, hogy a szülőknek lehetne csak írni, valamint gondolom, hogy a kérdező azért választotta inkább ezt a kategóriát, mert lehet nincs annyi ember itt, aki értelmileg közelebb van a 0-hoz, mint az 1-hez. Amúgy meg, ha nem úgy tekintesz rá, ne járj vele.
2010. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ANgyon finoman de határozottan mond el neki, hmég nem léptél tul az elözö kapcsolatodon és nem tudsz ugy gondolni rá mint fiura.és hogy ha ez most nehéz neki akkor egy darabig ne is találkozzatok.

sok sikert

19L

2010. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!