Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordoztok sebeket az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordoztok sebeket az előző kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Láttam ma egy kérdést és eszembe jutott, hogy én rengeteg sebet hordozok.
2019. dec. 8. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha.
2019. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sebet nem csak bizalmatlanságot.
2019. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem tudtam, hogy kell normálisan szeretni. Miután ezért többször padlóra küldtek mostanra már nem biztos, hogy képes vagyok rá. De ez az én sötétségem része és nem vetítem ki másra.
2019. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg nemi herpeszt.
2019. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, abból is. meg a jenlegiből is. sajnos.
2019. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is sokat. Konkrétan sikerült porig aláznia. Nem baj, felálltam, és nem kívánom neki, hogy valaha szüksége legyen a velem való kommunikációra. Azt biztos nem tenné zsebre, amit tőlem kapna...

Szerencsére a jelenlegi nem ilyen.

2019. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!