Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ez kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Ha egy lány sminkeli magát akkor kevésbé lesz vonzó számotokra?

Akkor is együtt lennétek vele ha sminkeli magát?

Itt bármilyen sminkre lehet gondolni natúr, erősebb



2019. dec. 8. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeretem a sminket. Szebb nem leszel tőle, viszont megölöd a bőröd, és sírsz, hogy jaj 25 évesen ráncosodsz. Nahát, mérget kensz a pofádra, ami minden pórust eltöm, és csodálkozol, hogy elhal. Nahát...
2019. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Ne haragudj, de nekem személy szerint veletlen sincs "pofam" maximum arcom 😄

Nem sminkelek gyakran,de ha megis utana mindig megfelelo arcapolast végzek amit egyébként kell is 😅

Nem a smink károsítja az arcot, hanem ha alszol benne, nem mosod le, nem apolod a borod utana. De gondolom te ennel jobban értesz hozzá ha mar ilyen okos szöveget irtal le ide 😂😂

2019. dec. 11. 23:22
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
dehogyis,szexy,erotikus,imádom.35f
2019. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha sminkelitek magatokat ha nem én már úgy telibesz@rlak titeket hogy az nem igaz. Meg sem erdemlitek hogy a férfiak megnézzenek titeket nemhogy leszólítsanak
2019. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Oh shit valakit visszautasított egy csaj, szörnyű
2019. dec. 20. 00:24
 16/18 anonim válasza:
100%
Meglepnek a válaszok. Azt hittem a fiúknak, férfiaknak tetszik a smink. Hiszen minden nő miattuk csinálja.
2019. dec. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolso válaszoló.

Szerintem ez inkabb 50-50,a férfiaknak is valamennyire, de saját maguknak is

2019. dec. 20. 09:52
 18/18 anonim ***** válasza:

Általában hétköznapokban a szolid sminket szeretem, a műköröm és a műszempilla számomra nagyon taszító, úgy, ahogy az ún. "rajzolt szemöldök" is.


De egy csomó lány nagyon jól, izléssel, jó stílussal tud sminkelni egy másik csomó meg borzasztó közönségesen.

2020. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!