Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűzként szeretnék prostituált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként szeretnék prostituálthoz menni. Mire készüljek fel?

Figyelt kérdés

Nézegettem már 1-2 oldalt, de még van pár kérdésem. 30 vagy 60 percre érdemes menni? Budapesten mennyibe kerül kb.? Elmondjam majd neki, hogy szűz vagyok?


21F


2019. dec. 8. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Akit nem fogadnak el a nők az valóban egész nyugodtan menjen prostihoz. De ne higgye,hogy csak azért mert prostihoz ment, már utána rögtön kapni fognak utána a nők. Mert az évek során, ahogy jön az öregedés,lestrapálodás még annyira se fogják érdekelni a nőket, mint most . Avagy nem lesz kinek "nem beszámolni":D
2019. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
viszont nem lesz gátlásos, félénk és feszült.
2019. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Xtina X Queen ***** válasza:
54%
🤓 Tényleg szánalmas a prostira szoruló pasiknak ez a visszatérő motívuma,hogy "majd megjárják a nők"🤣 Mintha jobban érdekelne valakit egy 20, akár 30+-os ronda,incel balfék, aki egy k'rvával elvesztette a szüzességét, mint egy 20,akár 30+-os még szűz ronda incel balfék🙉
2019. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy 35 feletti férfire a legtöbb nő már nem kíváncsi 30 alatt, tapasztalat. Főleg ha ritkul a haja, picit ráncosodik, stb. Főben járó bűnnek tekintik. 32 évesen még faltam a nőket, 36 évesen már az arcbőröm nem olyan feszes, kissé behízott az arcom, van jópár ráncom is (no cigi, no pia), hiába vagyok még mindig sportos, az arcom nem olyan mint 4 éve, hajam megritkult. Nagyjából egy nő sem néz már úgy rám férfiként, mint 4 éve.
2019. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%

én csak a reakcióra reagáltam. Az a gáz, hogy nők részéről, már megy a ne csináld szöveg, meg miért nem jó, meg kockázatos.

Nem lesz szerencsétlen balfék, mert ameddig a nők öregszenek, lógó csöcs és narancsbőr, addig a férfiak még inkább férfiasodnak. Gyerek mellett pedig már végképp nem kellettek majd senkinek. A delikvens beéri majd a 20onéves fiatal pipikkel. Mert neki mindene meglesz addig ameddig nektek a vagyonotok már feleződött egy befuccsolt házasság miatt. :)

2019. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Aha, marha férfias a kopaszodás, a sörhas, meg a lógó tök, és aki 20 évesen mondjuk pizzafutár, azt 40 éves korára automatikusan előléptetik milliomos vállalkozóvá, befizetik botoxra,hajbeültetésre, herevasalásra és kap 2 láda Viagrát...Aha, mesélj még.
2019. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Meg persze a gyerektartás mellett is jutni fog 20-on éves prostira. Mondjuk igen, mert az útszélik, már 4500ft-tól dolgoznak:D
2019. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%

Aki egyedülálló letudja magát foglalni. Munka aztán magával foglalkozik. Ez csak mellettetek történik, mert család mellett az embernek semmi ideje.

A másik kategória, ha lusta az illető. De valahogy akkor is kitölti az űrt a szabadidejében. Akármi is legyen az, az neki örömet okoz és ha az a valami örömet okoz neki, azt neked semmi jogod felülbírálni.

De úgy gondolom férfias játékok közé tartozik a gyúrás, edzés.

2019. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, pontszám nem számít.

Egy kérdés: Hány éves vagy, hogy ennyi mindent tudsz a világról?

2019. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!