Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben raknátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben raknátok ki ezt az idézetet az üzenőfalatokra?

Figyelt kérdés
"Becsuktam a szemem, és azt hittem, hogy mire kinyitom rendbe jön minden. De nem így lett. Úgyanúgy nézett rám, úgyanúgy néztem rá. Újra becsuktam, és azt hittem minden olyan lesz ,mint régen. De nem úgy lett. Csak néztem... és rádöbbentem arra, hogy nem kell nekem."
2010. júl. 19. 19:53
 1/6 haggyámán ***** válasza:
100%
Kiszeretett a párjából. Először még nemvolt biztos benne, reménykedett, hogy ez csak egy múló érzés, de nem így van. Egyszerűen kiszeretett belőle.
2010. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-.- Valami történet mellé, hogy megértsük miről is van szó...
2010. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsii, félreolvasta :D:S
2010. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves emós p!csa lennék, akkor bármikor.
2010. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha fizetnének 10.000Ft-ot akkor kiírnám.
2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem írok ki nyál szöüvegeket!
2010. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!