Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Meghalt a férjem. Úgy érzem mindennek vége és nekem is. Érzelmileg nulla vagyok.

Nem tudom elviselni ezt az ürességet.

Nem tudom már megfogni a kezét, nem tudok rá mosolyogni, nem láthatom az ő mosolyát se többé és a nevetését se hallhatom.

Nem tudom hogyan tovább....


2019. dec. 19. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Rossz topikba is írtam. Bocsánat. :(
2019. dec. 19. 13:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Az idő segít valamelyest.
2019. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszinte részvètem! Kitartást kívánok!

Vannak tőle gyermekeid? Adjanak erőt ők! Gondolj rájuk, hogy velük és miattuk ezt túl kell élned. Az emlékeid életed végèig veled lesznek. Sírd ki magadat, gyàszolj, ne folyts vissza semmilyen érzést. Remélem mihamarabb jobban leszel!

2019. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs gyermek. Igazából két éves házasok voltunk. Jövőre beszéltük meg elkezdünk próbálkozni.

Úgyhogy teljesen egyedül érzem magam.

2019. dec. 19. 13:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!