Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a 23 éves barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a 23 éves barátomnak karácsonyra a kedvenc alkoholos italát megvenni?

Figyelt kérdés
lassan egy hónapja hogy együtt vagyunk, és alkoholt vettem neki azt ami a kedvence több mint fél évet kavartunk bár ez nem lényg,csak hogy azert nem olyan friss kapcsolat ez.. szóval arra gondoltam megveeszem két italát ,bele rakom egy ajándék dobozba és gumicukorral leszórom mert imádjaa a gumi cukrot,szerintetek gáz?
2019. dec. 20. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem jo lesz
2019. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó az!
2019. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akárki letüsszenthette, megfoghatta sz...aros kézzel az üveget, tuti nem szórnám be gumicukorral
2019. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez azért nem valami kreatív ajándék...
2019. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Vegyél inkább 1 ps játékot, vagy pulcsit, te ismered miket szeret.
2019. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyenes út az alkoholizmushoz, utána majd fog téged verni.
2019. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!